Mutkun, sitkun

Yläpirkanmaan poika

Näin alkaa selittely jos ehdotan pientä lemmentuokiota. Onko muilla vastaava tilanne. Vaimoni on yli viidenkymmenen ja vaihdevuodet pukkaa pintaan, itse alle 50 ja halut ei juurikaan hellittäneet. Nyt on menossa neljäs kuukausi kun sain hätäsen suihinoton ja itselleni on tärkeämpää naisen hyvänäpito ja varmistaminen että hän saa kaiken irti. Itsen olen nytkun tyyppi ja unelmoin sellaisesta tytöstä joka yht äkkiä sanois että tulppa ja kiksautetaan ajasta tai paikasta riippumatta siveellisyyden rajossa. Meillä seksi oli sunnuntai aamusin, jos epämääräinen lupaus tuli niin saattoi olla että tv:stä tulikin joku jees juttu mikä piti tsekata tai pyyhkiä pölyt. Odota siinä sitten sängyssä kanki pystyssä epätietoisena että onko seuraava lause #Herrajumala onks toi kello jo noin paljon, nyt ei kyllä kerkiä sänkyhommiin. Voi ristus että otti kupoliin. Kertokaa kanssa veljet ja siskot onko sama juttu ja miten tästä tilanteesta pääsee pois, muuten kuin eroamalla. Mulle voi kyllä kirjoittaa anonyymistikin [email protected]

1

356

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sama juttu

      Tuttu on laulu eikä täällä emäntä ees vielä viittäkymppiä. Aina on jonnekin äitimuorin luo tai kauppaan tai minne helevettiin kiire.

      Ja aika hyvin, jos normaalisti sunnuntaisin sait. Hyvä jos kerran kahdessa kuussa meillä. No, sanoithan, että neljäs kuukausi edellisestä poskihoidosta.

      Meillä vaan silleen, että kun sen saa kinuamalla ja ties millä suostumaan seksiin, se on sitten ihan halukas eikä malttais lopettaa. Ite hieroo, ja meikäläinen nuolee niin, että orkkuja saa yleensä sen 10 .

      Se vaan meinaa mennä siksi orkutteluksi, ja sitten itellä on herkällä, kun pitkä tauko ja sitten irtoo satsit nopeasti. Ja sitä on emännältä turha odottaa, että uusittais tunnin parin perästä. Se on hommat loppu kun spermat ruiskahtaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kylypylä mätänee

      Kuka sotki uimaaltaan bakteereilla
      Suomussalmi
      44
      844
    2. Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki

      Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K
      Viihde ja kulttuuri
      11
      843
    3. Huomenta

      Sinulle! Olen miettinyt sinua paljon yön aikana. 🫂
      Ikävä
      62
      778
    4. En voi kertoa meistä kenellekään

      Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o
      Ikävä
      42
      753
    5. Mikä kaivatullesi

      On tärkeintä elämässään?
      Ikävä
      60
      750
    6. 51
      647
    7. Onko mulla vielä mahkuja saada sinut M nainen

      Sano joku prosenttiluku?
      Ikävä
      60
      597
    8. Kadutko mies sitä miten reagoit?

      ..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺
      Ikävä
      49
      597
    9. Mitä ihmettä pitäisi tapahtua

      Että me kohdataan ja saadaan tämä tilanne etenemään?
      Ikävä
      67
      566
    10. Jos mies naisen prinsessakohtelu

      on sinulle liikaa, älä valitse prinsessaa 🦋🧚🏼‍♀️👸🏼
      Ikävä
      111
      527
    11. Suutuin lähinnä itselleni

      Kun irl juttujen takia näyttää erittäin epätodennäköiseltä, että olisin millään tavoin toivottu henkilö sulle.
      Ikävä
      28
      518
    12. SuMetKu konkursissa

      Asiakastiedon sivulla oli, SuMetKu asetettu konkurssiin. Tulihan se seinä vastaan lopultakin suuruudenhulluudessa.
      Suomussalmi
      18
      497
    13. Hei. Ilmeisesti tässä saa unohtaa sen

      että meistä joskus jotain tulisi? M
      Ikävä
      29
      495
    14. Ei voi mittään

      Tykkään sinusta, vaikka miten typerän jutun suustasi päästät😅
      Ikävä
      33
      487
    15. Miksi olet niin hankala?

      Miksi toimit miten toimit?
      Ikävä
      44
      485
    16. En usko enää

      rakkauteen.
      Ikävä
      60
      439
    17. Miten voit tykätä

      Jos samaan aikaan haluat pysyä mahdollisimman kaukana?
      Ikävä
      40
      437
    18. Miksi meille jäi

      Niin huonot välit vaikka meistä kumpikaan ei ole tunteilleen mitään voinut. Ehkä se kohtalo on sitä mieltä ettei kuitenk
      Ikävä
      33
      425
    19. Tykkään sinusta

      Vaikka en vastailekaan!
      Ikävä
      17
      420
    20. Mitä sulle

      Kuuluu?
      Ikävä
      24
      419
    Aihe