Ns "aisankantaja"?

Haluan kuulla kokemuksia # aisankantajana# olemisesta. Kiinostaa että mistä moinen johtuu? Minua on kiehtonut jo pitkään ko asia ja se on todella kiihottava juttu. Miksi se kiihottaa ja on kuin kuumeinen olo kun sitä ajatteleekin. Näen usein unta ko asiasta. Minun unessani toistuu hyvin samankaltainen tapahtuma, voimoni käy vieraissa ja tulee sitten kotiin hyvin touhukkaana - energisenä ja jalkoväli kosteana. Minulla on joskus aikanaan ollut kimppaa naisyst kanssa ja siinä oli samankaltainen värinä. Ei ollut mustasukkaisuutta vaan erittäin myönt kokemus ja hullaannuttava. Haluanko vain yksinkertaisesti jakaa rakkaan, hyvän vaimoni myös muiden kanssa? Olen ilmeisesti jotenkin "humaani" yksilö?? Onko teillä kokemusta ja ymmärrystä tällaisesta humanismista?

8

4312

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ........

      Sana jota haet on aisankannattaja.

      • Niin minäkin

        Tunnetaan myös nimellä COCKOLD.


      • Kukkopoeka
        Niin minäkin kirjoitti:

        Tunnetaan myös nimellä COCKOLD.

        Tai oikeasti Cuckold!


      • kylmäkulliko
        Kukkopoeka kirjoitti:

        Tai oikeasti Cuckold!

        ..ja tarkoittaa siis mitä?


    • Jakaja1

      Kyllä kysymys on laajennetusta RAKKAUDESTA, siis jakamisen ilosta! Minusta se on tosi upeaa ja tuo uuden ulottuvuuden rakkauteen!

    • Kiimaineneldorado

      Olipa upeasti kuvattu tuo energinen fiilis! Sähköinen tunnelma on myös minulla kun vaimoni käy kylässä ja tulee kotiin paikat kosteana. Minun tehtäväni on olla kotona pöytä katettuna yöpalaa varten. Saan kyllä osani kaikesta kattauksesta!

      • Juuri näin, kaikki saa osansa!


    • Ai_saa

      Minäkö aisankannattaja ? Haluan katsella , kun vaimoni nussii nuorten kundien kanssa ja osallistus myös. En ole mitenkään elistettu tai kykenemätön. Päin vastoin, minä hallitsen tilanteen. Eikö aisankannatukseen liity tuo alistaminen myös ?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuinka vanha kaivattusi on?

      Gallup teille kaikille
      Ikävä
      145
      1628
    2. Taas puukotus yläristillä!

      Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!
      Pieksämäki
      54
      1534
    3. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin

      Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka
      Grillaus
      68
      1143
    4. Olen päättänyt tappaa itseni tämän vuoden puolella

      Minulla ei ole oikeastaan mitään hävittävää. Elämäni on surkeaa ja tunnen ihmisten tuijotukset ja supinat. Ne nauravat r
      Ikävä
      103
      1067
    5. Minkä haluaisit

      Nähdä kaivatultasi
      Ikävä
      108
      960
    6. Ihana juhannusperinne

      Lähdemme aina juhannuksena aivan hirveässä kännissä kiikkerällä veneellä pieliselle! Se on hauskaa ja jännittävää puuhaa
      Lieksa
      53
      860
    7. Mistä tunnistaa suomussalmelaisen kassajonossa

      Terveiset täältä Kuopiosta! Olen aikoinaan Suomussalmelta lähtenyt maailmalle ja muutaman mutkan kautta päätynyt savon s
      Suomussalmi
      88
      825
    8. Älä itke rakas.

      Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...
      Ikävä
      57
      743
    9. Mä muuten kerroin puolisolle susta

      Nimeä mainitsematta....
      Ikävä
      59
      705
    10. On ikävä sua

      Muru.
      Ikävä
      34
      676
    Aihe