Auttakaa miten saan kauris miehen kiinnostumaan itsestäni

päästä pyörällä

Minä olen ihastunut jo pitkään kauris mieheen.
Mutta en tiedä miten saisin hänet kiinostumaan itsestäni, kertokaa mistä te kauriit tykkäätte mihin kiinitätte eniten humiota ja kertokaa isku vinkkejä mitä voisivat tehota. Ja kertokaa lähestymis vinkkejä kun olen aika ujo. Mikä saa kauris miehiltä jalat alta.

5

333

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • winkwinkwink

      Kaikkien kauriiden mielenkiinnon herättää: Aitous, vilpittömyys, epäitsekkyys.
      Varma keino karkottaa kauris: laskelmoitu teennäisyys.

      Se vaan on että joko kauris ihastuu, tai sitten ei. ei ole mitään "taikakeinoja", koska kauris näkee läpi kaikki turhanpäiväiset yritykset. Olemalla oma itsesi pääset jo pitkälle. Älä hoputa, et pysty vaikuttamaan suhteen etenemiseen juuri mitenkään. Kaikki menee joko omalla painollaan tai sitten se ei etene mihinkään.:-)

      • se aito ja alkup

        Varmaan kaikkien ihmisten mielenkiinnon virittää aitous ja epäitsekkyys. Teeskentely ei toimi ihmissuhteissa oikein koskaan.


    • Ahaa jooo näin

      no sitten

      tämä juttu on että mä olin sen kauriin kanssa noin 3 ja puol kuukautta yhessä ja sitte ihan jolun alla meillä meni sukset ristiin ja haluaisin kovasti savipääni takaisin joka on tietty mahdotonta sillä erosta on jo noin kohta 2 kuukautta.

      on meillä nyt kahestaankin välillä härskiä huumoria ja perseen läpsimistä mutta nyt en tiedä onko se vitsillä vai onko välimme alkaneet taas lämmetä. olimme aikaisemmin kyllä menossa kihloihin ja yhteen muttamista suunniteltiin mutta sitten kävi näin ja olen kovin pettynyt. ja kateutta on ollut ilmassa ja hän on alkanut taas viemään minua paikkoihin minne muita ei... mitä nämä pienet merkit voivat tarkoittaa..

      • Siis kumpi

        alkoi puhua 3 kk tuntemisen jälkeen kihloihin menosta ja suunnnitella yhteen muuttamista?
        Jos kauris, niin kaikki ei ole kohdallaan.


    • päästä pyörällä

      Ehehe se on syntyny 22.12 joten voi sillä olla jousimehenkin piirteitä hihi en tunnusta häntä tosi kauriin kuvauksissa........ jousimes-kauris poika taitaa olla hän.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      152
      2075
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      330
      1274
    3. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      91
      1166
    4. 149
      1055
    5. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      928
    6. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      67
      919
    7. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      859
    8. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      59
      797
    9. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      23
      796
    10. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      46
      759
    Aihe