Nyt on juhlat! Pääsin vihdoin eroon pösöstäni ja hyvään hintaan!
Voi onnenpäivää!
3
1197
Vastaukset
- ikkis.
Hyvä! Mikäli autosi oli uudehko ja annoit sen vaihdossa niin joku saa ostettua erinomaisen sekä luotettavan auton mahtavilla ajo-ominaisuuksilla ja mukavuuksilla suht. edullisesti!
(ei kyllä tainnut olla kovinkaan uusi. siis alle 10v koska ainakin uudemmilla on kova kysyntä ja sen takia kova hinta.)
Esim. tiedetysti 206 pitää kaikista merkeistä ja malleista parhaiten arvonsa euroopassa. (lähde auto motor&sport ja TM)- Kyllästynyt!
Auto oli 206Gti vm-00 ja uudelta maalta lyöty tasan yksi merkkiliike automaiden lisäksi joka hyväksy sen vaihtoon edes kohtuu hintaan. Ja lupasivat lähettää jonnekin trokarille silti! Ja siitä autosta maanantai kappale oli vielä ilmaisu. TÄYS POMMI!
- hhhh
Kyllästynyt! kirjoitti:
Auto oli 206Gti vm-00 ja uudelta maalta lyöty tasan yksi merkkiliike automaiden lisäksi joka hyväksy sen vaihtoon edes kohtuu hintaan. Ja lupasivat lähettää jonnekin trokarille silti! Ja siitä autosta maanantai kappale oli vielä ilmaisu. TÄYS POMMI!
No mikäs siinä! Joku saa hyvän kärryn.
Hmm. ai ongelma päästä eroon? Kun itse vaihdoin pois oman 306GTi:n niin myyjät ottivat sen kyllä ilomielin vastaan! On kuulemma vähän käytetyt sportti pösöt haluttua tavaraa.
Jos oli ongelmia päästä eroon niin olit ilmeisesti raiskannut auton aika paskaksi, ulostanut ohjaamoon ja naarmuttanut ja lommottanut kaikki pellit.
En minäkään sellaista haluaisi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hoitajalakko peruuntuu, tilalle joukkoirtisanoutumiset
"Tehyn ja Superin hallitukset kokoontuivat tänään toteamaan, että tilanne edellyttää järeämpiä työtaistelutoimia." https://www.hs.fi/politiikka/art-27399166Johan tuli oikea aivopieru Britti Lordilta
Emeritusprofessori Lordi Robert Skidelsky sanoi Suomen rikkovan YYA sopimusta joka on tehty Neuvostoliiton kanssaa 1948. Mitä pir3737947Tehyn Rytkösellä tallessa tekstiviestit A-studiokohussa
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/a-studiosta-kohu-tehyn-rytkosen-mukaan-ministeri-linden-sai-paattaa-osallistujat-ohjelma-kiistaa-vaitteen/84070681615657William ja Sonja Aiello ERO
Hyvä Sonja! Nyt etsit uudet kaverit ja jätät nuo huume- ja rahanpesu porukat haisemaan taaksesi!542353Oho! Seurapiirikaunotar, ex-missi Sabina Särkkä yllättää tällä harvinaisella kyvyllä: "Mulla on..."
Sabina Särkkä on nähty monissa tv-reality-sarjoissa. Mutta tiesitkö, että Särkällä on valokuvamuisti? https://www.suomi24.fi/viihde/oho-seurapiirikaun62091Se siitä sitten
Kirjoitan tänne kun en sulle voi. En vaivaa sua enää koskaan. En ikinä tarkoittanut olla ahdistava tai takertuva. Tunteet heräsi enkä osannut olla tyy821740Ohhoh! Rita Niemi-Manninen otti ison tatuoinnin - Herätti somekansan: "Täydellinen paikka!"
Rita Niemi-Mannisen suuri, uusi tatuointi on saanut somekansan heräämään talvihorroksesta. Niemi-Manninen otti tatskan rakkauslomalla Aki-miehensä kan201688Ihastumisesta kertominen
Olen päättänyt kertoa tunteistani ihastukseni kohteelle. Erityisen vaikeaksi tilanteeni tekee se, että kyseessä on ns. kielletty rakkaus. Olen jo toi921427Taas Venäjän tiedoittaja akka Varoitti Suomea ja Ruotsia liittymästä Natoon
Juuri sopivasti julkaistu varoitus, kun Suomen eduskunta alkaa klo 13:50 käsitellä asiaa suorassa TV 1:n lähetyksessä. ILtasanomat.4381358Harvoin julkisuudessa nähty Jari Sillanpää, 56, julkaisi uusia kuvia - Karisti Suomen pölyt jaloista
Huumekohun jälkeen matalaa profiilia pitänyt Jari "Siltsu" Sillanpää on ollut vaitonainen elämästään. Tänä keväänä miehen some on ollut hiljainen. Nyt71283