Kaikki irl, mutta irl niillä onkin sitten sellainen valeminä, joka on idealistinen kuvitelma siitä mitä pitäisi olla. Täällä ovat sitten rehellisesti omia itsekään, mutta ylpeinä kuittailevat toisille että irl me kuu kaikki hoidellaan
Saahan sitä, minä en vaan hoida mitään valheellisten marionettien kanssa.
Saahan sitä, minä en vaan hoida mitään valheellisten marionettien kanssa.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Joko se aiheuttaa kateutta, että jotkut tosiaan hoitavat asiansa irl. Tai se, että heillä ei ole mitään hoidettavaa sinunlaisesi valheellisen marionetin kanssa.
kaikki asiat mitkä irl:stä lähtöisin hoitaa myös irl, mutta ne mitä tämmösillä sivuilla tulee eteen, ei mitään syytä hoitaa missää irl:ssä. Miten hel'vetissä niitä hoitaa missää irl:ssä kun vastapelurina upposen outoja inehmoja. Saahan sitä vouhkata tekevänsä ja selvittävänsä asiat irl, mutta fantasiaaha se vaan on, ei mitää faktaa.
höh, eihän täällä kukaan täyspäinen voi mitään hoitaa, pakostihan ne on irl asioita. Huom. olen jopa suudellut ym.ym. muutakin mukavaa touhunnut hänen kanssaan, eikä ollut pelkkä öinen näky ;)
Täällä tosiaan pystyy olemaan oma kasvoton itsensä. Voi piereskellä ja päästää suustaan sammakoita, eikä ketään voi tietää kuka sinä olet. Eikö irl oikeasti haluttaisi saada olla omina itsenämme.
Vaan sitte, kun puhut siellä jotakin vähän sivistymätöntä, niin johan aletaan karttelemaan, tai ollaan naamat nyrpeenä, että hyi että.