palstan säännöt ovat uudistuneet: suomi24 ylläpito tiedottaa että palstalla on nyt kiellettyä väittää keskimitaksi väähäänkään yli 13 senttistä. säännon rikkomisesta seuraa palvelun estäminen kyseiseltä tietokoneelta!!!! jos ei mennyt jakeluun seraa vakavampia toimen piteiitä!
t:suomi 24 ylläpito
t:suomi 24 ylläpito
Vastaukset 12
Vanhimmat
Haista asus vittu, keskikoko suomipenikselle on 16 senttiä.
Mikä "asus"? Käyttääkö ylläpito ainoastaan asus-merkkisiä tietokoneita?
Apua, okei anteeksi. Pakko se on uskoa kun noin täsmällisesti ja kieliopillisesti oikein asiasta täällä ilmoitetaan. Olen joskus arvioinut omaan harkintaani sekä tutkimustuloksiin nojautuen suomalaiseksi keskimitaksi hieman päälle 14 cm. Mutta jatkossa tottelen Teitä, keskimitta suomikalullehan on se 12,9 cm tästä lähin. 14 cm kalu olisi jo murhaqulli, koska sellainen ei ilman väkivaltaa mahdu naisen sisään.
Tuo oikoluvun puute on ylläpidon kikka. Itse sen heille neuvoin ja opin kikan, kun aloin kirjoittelemaan asuksena. Se herättää huomiota muuten oikeaoppisesti kirjoittavien palstalla.
Olen saanut mukavia väittelyjä itseni kanssa, kun tuo asus-minä on niin saatanann tyhmä ja sille voi vittuillla reippaasti sen mielikuvitus-17-senttisestä.
Asuksen tappouhkauksetkin voi nyt nähdä uudessa valossa. Ne ovatkin minun itsemurhauhkauksia.
RAISKATKAAA H-X. HÄN PALJASTUI ASUKSEKSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Hoxaa ei voi raiskata. Se perkeleenhintttanpuli ehtii aina antaa sovinnolla.
syy miksi h-xsää ei voi raisata on hähellä on tulppa perseessä
saatan repikä se tulppa pois!!! ja siten menoks!
h-x on asennavammanen
wot tö whack is thät
Kirjoitin tämän sinun kielellä enkuksi...
Ai niin tosiaan. Suomennetaan. Mitä meinasit?
kuolet tönään! joset lopeta täne kirjottamista heti!
saatana homot pois täälltä sataana!