Eipä mitään. Sanat ovat ehtyneet.

Mies, ole kiltti...tai no, kyllä minä jaksan odottaa. Enkä minä mitää kauniita unia toivota. Laitan vaan, että niin kamalan kova ikävä, että pakahtuu täysin.
4134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Täälläkö miehesi mielestäsi päivystää ?

Äänestä

nyt odotat?? tiedätkö kun minäkin odotan yhtä juttua...etkö sinä nyt jo käsitä että minä haluan olla sinun kanssasi päivien loppuun saakka vai mistä kyse??

Äänestä
  • odotan Aatamiani..ulko-oveni taakse.

    Äänestä

  • ei baari-ihminen kirjoitti:

    odotan Aatamiani..ulko-oveni taakse.

    jo siellä mutta ei vain ketään näy ovea avaamaan... noh eikai auta kuin uneksia sisälle pääsystä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


palstapotaskaa kirjoitti:

Mies, ole kiltti...tai no, kyllä minä jaksan odottaa. Enkä minä mitää kauniita unia toivota. Laitan vaan, että niin kamalan kova ikävä, että pakahtuu täysin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu