Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Varmat osumat et sillei hei!

JYP 2.25 (jos Tarkki maalissa)
Oskarshamn 2.00
AIK-Rögle X 3.90
12218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

peesaan!

Äänestä

Kohde Merkki Kerroin
1HIFK - Lukko _ _ 2 - - 3,95
5TPS - SaiPa 1 _ _ 2,10 - -
9JYP - Kärpät _ _ 2 - - 2,40
13Tappara - Jokerit 1 _ _ 2,20 - -
Kokonaiskerroin: 11,08 - 20,85

Pelitapa: Trio-järjestelmä
Rivimäärä: 4, panos: 10,00 €

Suurin mahdollinen voitto: 700,70 €
Hinta: 40,00 €

Äänestä
  • Kappas vain, skukukin pelaa kerrankin Hifkiä vastaan...
    :D

    Äänestä

Stadin kundi ei tällaista vihjaa et sillei hei!

Äänestä
  • Mitä vihjaat? Vihjaatko, ettet kenties olekaan 100% hetero?

    Äänestä

Stadin suurimmalla aseella varustettu alfauros astuu taas johtajan bootseihin hei! Ja tekee rivin jolla hän potittaa jälleen jättijöllinsä paksuisen nipun seteleitä itselleen ja kaiffareille et sillei hei!

Ahnaimmat saunojat Miehelästä löytävät rivin yksityisestä sähköpostistaan hei!


Kysttäviä? No eipä tietenkään! Suukkoja hei!

Äänestä
  • onko sulla iso mutka?

    Äänestä

  • Kundillako myös palstan suurin jakoreikäkö ?

    Äänestä

90 asteen mutka saavutettu, miehelän saunassa mitattuna.

Äänestä

Hei, miehelän saunassa hei, hei, huh, hah, hei, hei.hei....
Mäkin oon ahkera saunakundi, mutta ei mulla oo Tepon yksityistä sähköpostia.
Hei, et hei, eiks olis isompi täyspotti, jos olis jöllin pituinen nippu setellejä, vai onks asia nyt silleen, et jöllin paksuus on isompi, kuin pituus ?

Äänestä

Hei, hei, kukas se osaa betsata, tietenkin Teppo.
Suuri kiitos palstan kuninkaalle, mä laitoin sinkkuna kundin vihjaaman Oskarshamnin ja kohde meni ihan ko Teppo täällä meille paljasti.
Teppo on suuri ja mahtava kundi, Teppoa kannattaa kuunnella, Teppo osaaaaaa!!!

Äänestä

Mä tuon banaanikuorman miehelän saunalle huomenna klo 20.00, onks Stadin Kundi silloin paikalla ottamassa kuorman vastaan ?
Ei parane banaaneja jättää illaksi pakkaseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Stadin kundi kirjoitti:

JYP 2.25 (jos Tarkki maalissa)
Oskarshamn 2.00
AIK-Rögle X 3.90

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu