Tami jäälle

Wöödkapissa!
3215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

TAMIHAN ON SPORTIN TOIMITUSJOHTAJA < JA IDOLEITANI JÄÄKIEKKOMERITTIENSÄ TAKIA

Äänestä
  • TAISI OLLA

    Äänestä

  • TRETJAK kirjoitti:

    TAISI OLLA

    TAMI ON NIIN PELLE ÄIJÄ AINA PUHUU NIISTÄ VITUN PRINSIIPEISTÄÄN SE ÄIJÄ EI TIIÄ LÄTKÄSTÄ MITÄÄN!!!!

    SILLÄ ON VIEL NII VITTUMAINEN ÄÄNIKI JA SELLANEN KALJU HOMO EI SELLASTA VIITTI EES KATELLA!!!!

    TUNKEKOON PRINSIIPPINSÄ JA FLÄPPITAULUNSA PERSEESEEN!!!!!!! SAKKE SUOMEN AINOA OIKEA LÄTKÄASIANTUNTIJA/KOMMENTAATTORI/VALMENTAJA!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joonas Kolkka kirjoitti:

Wöödkapissa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu