Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Himottaisi

Nylonsukissa ja sukkanauhaliiveissä runkkausta.
Onko joku mies kokeillut ja miltä tuntui?
4245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei oo kukaan koskaan kokeillut. Vttu mikä idiootti.

Äänestä
  • Nussimassa, taapero.

    Äänestä

Liian pliisua....balettikorkokengät ja kiristyskorsetti niin kyllä lähtee runkkaus.

Äänestä

hyvältä tuntuu mustat nailonit ja sukkanauhaliivit, aaahh. Nussinut olen myös joskus naista itse liivit ja sukat päällä., hyvää teki sekin. Nykyisin runkkailen vaan liiveihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokeilla... kirjoitti:

Nylonsukissa ja sukkanauhaliiveissä runkkausta.
Onko joku mies kokeillut ja miltä tuntui?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu