Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Haave todeksi

Haluaisin kokea miltä tuntuu kun nainen pesisi minun suuni saippualla säälimättä. Olen haaveillut suun pesusta jo kauan, minusta olisi kiihoittavaa olla saippuanpala suussa julman naisen käsittelyssä.
2807
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joskus vahingossa olen saanut suuhuni saippuaa kun piti olla hammastahnaa ja kokemus oli vallan kamala. Oli meinaan niin pahan makuista että meinasi laatta lentää.

Äänestä
  • Olen kokeillut suun pesua saippualla eikä se maistu yhtään pahalta, jos sitä ei nielaise. olisi vaan mukava titää miltä se maistuu kun joku nainen pesisi oikein kunnolla?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hande kirjoitti:

Haluaisin kokea miltä tuntuu kun nainen pesisi minun suuni saippualla säälimättä. Olen haaveillut suun pesusta jo kauan, minusta olisi kiihoittavaa olla saippuanpala suussa julman naisen käsittelyssä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu