Masufetissi..

ruusuntähkä

Olen parikymppinen nuori nainen ja tuntuu aivan ihanalta, kun joku hyväilee mahaani. Varsinkin alavatsan koskettelu tuntuu älyttömän hyvältä! Pidän myös kovin toisten ihmisten vatsoista ja etenkin pienet 'pömppö'mahat varsinkin naisilla ovat ihania silitellä. Miehillä taas vatsalihakset ovat ihania, mutta pidän myös miehellä pehmeästä mahasta, mikään iso kaljamaha ei kuitenkaan sytytä.

Tästä seuraakin se, että vaikka tavallaan haluaisin treenata vatsalihaksiani, niin en raaski luopua pienestä pömppömahastani. Olen silti hoikka xs-s kokoa ja harrastan jonkinverran liikuntaa, mm. kuntopyöräilyä ja joskus hölkkäilen.Lähinnä uusia farkkuja sovitttaessa mietin vatsalihasten treenaamista, kun muuten pienempi koko mahtuisi, mutta lantiota ja masua puristaa ikävästi. Mietin myös, että varmaan muiden mielestä täysin litteä/treenattu maha näyttäisi paremmalta..

Itsellä voi tuntua sellaista ihanaa pientä 'muljahtelua' mahassa, jos toinen sitä hieroo. Siivelen myös itse mahaani. Ystäväni varmaan ihmettelisivät jos kertoisin, mutta en harrasta muuten yhdenillanjuttuja, eli en halua seksiä yhdenillantutun kanssa, mutta yöksi viereeni nukkumaan voin mukavan uuden tuttavuuden ottaa ja tällöin vatsan silittely on tehdä hulluksi!

Miten muilla, pidättekö mahanne hyväilystä tai toisen vatsan hyväilystä? Onko mahan ulkonäöllä/koolla merkitystä, entä ihmisen sukupuolella?

4

456

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JeanD

      Aivan todella mukavaa on hyväillä sellasista pullukkaa naisen vatsaa !
      Silitellä ja suudella - se ei voi sillon olla ihan lautakova, vaan pitää olla muhkeaa muotoa , pehmeyttä.

    • Harktotis

      Olen parikymppinen mies ja monesti sängyssä maatessa silmät kiinni hyväilen mahaani uneksien, että joku tyttö hyväilisi minua ja minä häntä. Ehkä tästä johtuen herään joskus paita ylös vedettynä. Minäkin tykkään alavatsasta ja välillä ylempääkin rintakehän alueelta. Unikaverista tulee aina haaveiltua, varsinkin näin ystävänpäivän alla. Harrastan punttisalia, mutta tällä hetkellä olen enemmän hoikka kuin lihaksikas. Olen kyllä ajatellut vatsalihasten asentamista.

    • Olen aina ihaillut naisten pyöreitä, pehmeitä pömppiksiä ja isompiakin pyöreitä masuja naisella.

      Unelmani olisi että löytäisin naisen joka tykkäisi siitä kun hyväilen hänen suloista pyöreää pömppistä. Kyseinen nainen myös tykkäisi hyväillä minun pyöreää mahaani.

    • Hyprit

      Minulla on ihan yleisesti masufetissi ja myös napafetissi. Tykkään sekä tasaisista että vähän pöyreistä vatsoista. Ensimmäiset seksuaaliset ajatukseni jo pikkupoikana liittyivät vanhempien tyttöjen ja nuorten naisten napapaitoihin ja bikineihin. Pidän yhä aikuisena eniten siitä, että nainen paljastaa masunsa olematta alasti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      192
      1358
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      903
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      852
    4. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      52
      761
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      758
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      253
      637
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      318
      612
    8. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      595
    9. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      589
    10. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      584
    Aihe