Kestävin perus ajoon ns jokapäiväiseksi tarvittaessa. Ajelen fillarilla usein työmatkoja joten se kulutuskaan ei niin harmita mutta co maksu kylläkin.
Paras käyttö cayenne malli?
kunnossapysyvin
2
392
Vastaukset
- Caynne turbo
Ei kai kestävyyksissä juurikaan eroa ole. Turbo antaa fiiliksen porschesta parhaiten. Co maksu on kaikissa bensamalleissa korkea.
- Turbisti
Turbo seisoo tuossa pihassa. Namu ajaa ja potkua enemmän kun sporteissa :-) Ainoa vika on kulutus, about 18 l/100 km pyörittäessä kehäteiden sisäpuolella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä16811561- 288142
Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.586056Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1665007- 244775
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai404411Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1074303- 1063702
- 803290
- 481801