Voin vaan kuvitella miten Matin silmät palaa ja viha pursuaa yli kun hän hakkaa naista.
Oma mieheni on samanlainen kaikki pitävät häntä todella mukavana ja eivät voi uskoa että hän tekisi kärpäsellekkään pahaa.
Miehelläni on todettu kaksisuunatainen mielalahäiriö. Mikähän häiriö Matilla on ?
Hoitoahan hän tarvitsee ja pysykää herrantähden naiset loitolla hänestä jos mahdollista!
Matti tekee naisestaan Äidin ja vaatii senmukaisen kohtelun. Ei siihen kannata jäädä vaan äkkiä pois kun vielä henkiriepu on tallella.
Ei Nykänen miksikään muutu. Tuhoaa vaan ihmisiä ympärillään narsisimilllaan.
NYKÄNEN VÄKIVALTAINEN!!
9
2307
Vastaukset
- eisentään
Ei Nykänen ole narsisti. Nykänen on alkoholisti ja vähän lapsellinen, lyhytpinnainen jukuripää. Raittiina olisi ihan ok, mutta alkoholi ei sovi yhtään. Siinä se ristiriita. Ei ole ainoa Suomen mies siinä suhteessa. Aikuinen mies, mutta kännipäissään jästipainen nulikka, sellasiahan nämä meidän miehet on.
Narsistit on toisenlaisia, useimmiten hyvin älykkäitä, osaavat manipuloida ihmisiä ja käyttävät taitavasti näitä hyväkseen, oikeasti kuitenkin halveksivat kaikkia eikä heillä ole oikeata tunne-elämää. - mmi9
Matti ei voi olla kuin narsisti. Se ei edes ymmärrä tehneensä mitään väärää.
Matti pilaa kaikki suhteensa. Nyt jos koskaan matilla olisi ollut maailman ihanin tyttöystävä. Mutta ei. Nykänen ei tule muuttumaan. Nykänen luulee olevansa jumalasta seuraava.
Toivottavasti Susanna ei enää palaa sen narsistin luo. Ei Nykänen tule muuksi muuttumaan. Se on naisten hakkaaja sitä se tulee olemaan. - Puri Jaikkonen
Narsismi-korttia on niin helppo heilutella. Tuskin on narsisti, muita mahdollisia syitä on useita, tuo narsismi on vain nettipalstojen keittiöpsykologien helppo ratkaisu, kun syvää ymmärrystä ihmismielen psykologiasta ei juurikaan ole.
- T-Attis
Kuvittele Martta rauhassa vaan, tykkäät kun sua lisautellaan. Mikä sinä olet kuvitelmillasi Nykästä mollaan. Lehemä...
- Anonyymi
Ruiskista!
- Anonyymi
mut nykänen oli komee setakii se menesty ja ylimielinen hullu
- Anonyymi
Mutta hakkasi jatkuvalla syötöllä eläimien raivolla?
- Anonyymi
Matti Nykänen oli huomionhakuinen rajatila narsisti. 7 vuoden läheinen kokemus ukosta. Oppikirjasta häiriö. Teki huomiosta ammatin ja elämäntavan. Selvinpäin peitti erittäin taitavasti mutta päihteiden vaikutuksen alaisena sietämätön ylijumala.
- Anonyymi
Kuka oli Matti nykänen ? Never heard
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16457
- 10412
- 16347
- 3341
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...13206- 1103
- 090
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä090Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68367- 161