Eikä Petri Pennan pitänyt mennä armeijaan ?

Muistan kun jokin aika sitten Petri julisti "haluan inttiin!" ja kuinka oli kovaa vauhtia menossa armeijaan.

Vieläkö on menossa ?
9196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

No ei se niin mennyt..tuli tenalle kirjoitusvirhe.Hän unohti sanasta intti h-kirjaimen edestä.

Äänestä
  • hahahahahahahaha :D !

    Äänestä

Petri sai vapautuksen. Luultavasti paskaa jauhamalla.

Äänestä

Hullut ja hitaat ei pääse inttiin eikä homopaskat. Penna on päästään hidas niinkuin läski veljensäkin.

Äänestä

No ei se ihan niinkään ole. Kuten Petri sanoi, inttiin ryntäävät ne jotka haluavat nukkua toisten miesten kanssa ja käydä niiden kanssa suihkussa.

IHQ

Äänestä

Petri teki kuten puolisonsa Mrs Lothar ja jäi siviiliin.

Äänestä

Löytäisikö joku tähän ketjuun Pennan kertomat jutut siitä, miksi hän ei mene armeijaan, hoida kunniallisesti kansalaisvelvollisuuttaan? Kiitos nettietsivälle!

Äänestä
  • Olikos hänellä jossain blogissaan tästä tekstiä?

    Äänestä

Löytyi!

Puolisonsa Mrs Lotta ei halunnut rakasta Petriään Mäntyharjulta rintamalle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


mites on ??!1 kirjoitti:

Muistan kun jokin aika sitten Petri julisti "haluan inttiin!" ja kuinka oli kovaa vauhtia menossa armeijaan.

Vieläkö on menossa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu