onko tämä nainen oikeasti mies?

3222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Taitaa vaan olla noita Turkin / Marokon tuliaisia.
Tummilla saattaa olla ehkä vähän miehekkäämmät piirteet.
Mut en kyl huomaa mitään kummallista alakerrassa..

Äänestä

no huh huh

Äänestä

Onpas tosiaan seksikäs..ei niin ygtään mitään seksikkyyttä..tuollaisia harppuja on maailman sivu täynnä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


thailand man kirjoitti:

http://iltamakasiini.fi/suomen-seksikkain-kisan-finalistit-katso-kuvat/#more-2164

finalisti numerolla 5? Katsokaa jalkoväliä???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu