Perfsut kerää listoja?

Tälläkin palstalla uhataan vastustajia julmilla rangaistuksilla kun persut pääsee valtaan ja demokratia tapetaan. Nimilistoja kerätään jo! Katso ihminen oletko loukannut naapurin persua ja ryömi nöyrtymään hänelle, muuten sinun käy huonosti!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Saako myös rangaistuksen, jos jatkuvasti tahtomattaan pahoittaa ex-persun mielen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Soenin mustakirja kirjoitti:

Tälläkin palstalla uhataan vastustajia julmilla rangaistuksilla kun persut pääsee valtaan ja demokratia tapetaan. Nimilistoja kerätään jo! Katso ihminen oletko loukannut naapurin persua ja ryömi nöyrtymään hänelle, muuten sinun käy huonosti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu