voi ittu tätäkin

:(
7160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Voinko jotenkin auttaa?

Äänestä
  • on vaan niin yksin,,, aina.

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    on vaan niin yksin,,, aina.

    ole ystäviä?

    Äänestä

  • Eikö sinulla kirjoitti:

    ole ystäviä?

    ei mulla ole oikein ketään,,,enää!

    Äänestä

eihän se aina mene putkeen.

Äänestä

Sama olo.

Toivottavasti jonakin päivänä elämäsi hymyilyttää, olet onnellinen.......

Äänestä

Yksin on taaperrettava, ei jouda vielä kuitenkaan ihan erityisjätteisiin, ehkä jossain joku joskus löytyy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


elämää kirjoitti:

:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu