Ulkovalot palavat
Unilääkettä veressä
Naapurini karjuvat mulle
Jos sorrun itkemään olen seuraavana aamuna ruma
En ollut itkenyt monen vuoteen
Se joku tuli lähelle, kun mä monista syistä olin niellyt kyyneleitä jo monta päivää
Mä kerroinhänelle mitä mä ajattelen valehtelijoista
Herkkis ja pitkämuistinen (hah, hah, haa )
Ei olisi pitänyt muistaa
Fantasia. Tämäkin
Ennkö saa kirjoittaa tätä unilääkkeiden pehmentämänä yksin?
Haaveiden murhaamista...
Fantasiaa tämäkin
Kaiken jaan kanssasi Suomi 24
Öinen valitus
1
108
Vastaukset
- Jaan fantasian
Miksi Suomi 24, eikö ole muuta kanavaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tuksu pakenee poliisia!
Tuksu on kaapannut lapsensa, jonka huoltajuuden hän menetti ja pakenee poliisia ilmeisesti Veijo Lallin kanssa. Lalli myi vastikään Loviisasta talonsa1733848Martina neljäs sija
Eiköhän kaikki onnitella upeasta suorituksesta ,omassa sarjassa neljäs sija 💯hienoa Martina 🇫🇮👌💯2932510Iik! Suosikkijuontaja Vappu Pimiä jakoi hyytävät kuvat lomareissulta: "Sydän meinas pysähtyä..."
Yksi Suomen suosituimmista juontajista, Vappu Pimiä, on jakanut kuvia etelän lomaltaan. Pimiä on lähtenyt lomareissulle juuri ennen uuden Tanssii Täht212165Martina uinnin jälkeen sijalla 436! Tästä tuli riemun päivä!
Martina painaa menemään sitkeästi kuin sissi! Rambolla ja Martinalla on molemmilla hidas aamu 🤣1232086- 921334
Rakastan sut ja sua
Oma turvallinen nallekarhuni. Kivaa alkavaa viikkoa parhaalle toivottaa se susta hehkuva..125973Miksi ihmiset katsovat Salkkareita?
Miksi ihmiset katsovat Salkkareita? Onko syynä aina uudet julkkisnäyttelijät, kuten Esko Eerikäinen tai Konsta Hietanen vai dramaattiset juonenkuviot35899Voit oikeasti unohtaa minut
nainen. Olen niin väsynyt ja aikaansaamaton. Ei minusta ole kuin uninalleksi korkeintaan töiden jälkeen. Enkä edes ole niin tuuheakarvainen kuin kaupa46899Helsingin Sanomat harjoittaa kansalaistemme harhauttamista?
Suomalainen media on lietsonut sotapelkoa meihin propagoivalla manipulaatiolla --- Helsingin Sanomat on merkittävä manipulaattori [Tämän vastinkirjoi326845- 65840