Naapurissani asuu tämä sekopäinen kyttääjä, hän on aina kyttäämässä kun lähden jonnekin.
Kerran kuitenkin huijasin häntä ja olin lähtevinäni mutta tulin sitten takaisin katsomaan mitä naapuri oli tekemässä ja sitten sen näin.
Tämä naapuri oli murtautunut meidän ulkohuussiin ja oli viemässä sieltä isolla sangolla paskaa, päätin varjostaa häntä ja huomasin että hän laittoi kotonaan paskan lautaselle, sen mikroon ja rupesi syömään sitä.
Mitäköhän minä voisin tehdä tässä tilanteessa?
Paha ongelma.
naapurisi.
2
224
Vastaukset
- Uma
Häntä voisi neuvoa, ettei kannata jauhaa paskaa. Sama neuvo kannattaisi sinun sisäistää itsekin.
- jyvä
Voi vittu mikä teksti! No, tulipahan saatua ainakin kunnon ; ) naurut mutta ei sulla kaikki kotipesässäs kohillaan ole.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 74904
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104768- 55725
- 43694
- 49654
- 44640
- 31629
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34577- 50570
- 38516