Meneekö Comet ohi vai osuuko?

Comar esittelee itseään "Hand made yachts"
Pohjoismaissa lienee harvinainen? Joitakin kuitenkin.
Välimerellä näyttäis olevan muutama menevän näköinen
myynnissä, luokassa 36-38ft.
Onko kyseessä merten Maserati vai Fiat?
3108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko tietoa missä luuraa suomessa myynnissä ollut Comet 11 plus Fei Lin?
Onko tiedossa muita samanlaisia. Vaikuttais mukavalta perheveneeltä, erikoinen sisätila ratkaisu, kerros-sänkyineen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Innostunut sonni kirjoitti:

Comar esittelee itseään "Hand made yachts"
Pohjoismaissa lienee harvinainen? Joitakin kuitenkin.
Välimerellä näyttäis olevan muutama menevän näköinen
myynnissä, luokassa 36-38ft.
Onko kyseessä merten Maserati vai Fiat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu