Ajattele jos me oltais menty lukioon

niin oltaiskohan me oltu pari vanhojen tansseissa ;) Se olis ollut unelmaa :)
568
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minä en sinun sotkijan kanssa olis tanssinut.

Äänestä

mehän kävimme sen lukion 25 vuotta sitten! Onko dementia sulla iskenyt...

Äänestä
  • Olisin ollut silloin vuoden vanha.. enkä ole myöskään käynyt lukiota.

    Äänestä

ei tavattu pentuina. Vaikka ei sun kanssasi tanssiminen kai silloinkaan olis hullumpaa ollut ;)

Äänestä

MIksi pitää miinustaa? MInkä mä sille voin että pidän tanssimisesta ja hänen kanssaan se olisi unelmaa ja vieläpä tuollaisissa juhlallisissa tunnelmissa ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jos ja jos kirjoitti:

niin oltaiskohan me oltu pari vanhojen tansseissa ;) Se olis ollut unelmaa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu