Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko muilla miehillä samaa vikaa?

Joskus kunnon panon jälkeen tai no oikeastaa melkein ''Aina'' mua alkaa ällöttää tää muija ja mietin et miks menin panemaan sitä se on muittenkin kohdalla niin.
Samanlainen tunne ku ois syöny ittensä ähkyks ja sitten joku tulis tarjoo vielä jonku saakelin hyvän ruoan siihen päälle niin meinää yrjö lentää. Kyllä mä tykkään nussia mutta aina sen jälkeen ku laukean, mulle tulee semmoinen olo että miksi painon tota.
7183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei ihan noin radigaalisti.

Äänestä

Ehkä sit se tärkein puuttuu..se Rakkaus tai ainakin aito välittäminen?? Elikä vedät ilmeisesti naisen kanssakin vielä vaan "käteen"...?? Eihän tyydytyksen jälkeen enää mitään halua, jos ei oo tunteita...

Äänestä

Eli tarvitaan tätä ''Välittämistä'' että ei tuntisi inhoa sitä kumppania kohtaan panon jälkeen?

Äänestä
  • Niiiii, ...kun puhut kumppanista, niin tulee käsitys seksikumppanista, johon ei vielä tunne mitään erityistä ihastumista tai rakastumista...jotain tunnelukkoa sulla ehkä sit kiintymisessä, eihän toi muuten tunnu kovin mukavalta, että seksin jälkeen yrjöttää..mut ite tiedät parhaiten mitä tunnet..tai et tunne.. Toivottavasti joskus kolahtaa silläkin saralla, saat juuri sen naisen mitä haluat vielä panon jälkeenkin ? :)

    Äänestä

älä harrasta irtopanoja niin elämä helpottaa ;)

Äänestä

Ei oo ollu samaa vikaa koskaan, kenenkään naisen kanssa joita on tullut rakasteltua, jos vain on naista haluttanut, on otettu heti uusiksi. Joinakin yönä monia kertoja, välillä suihkuun, kalu naisen suuhun ja taas sama uusiksi.

Äänestä
  • Älä jauha passkaaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


NotGay kirjoitti:

Joskus kunnon panon jälkeen tai no oikeastaa melkein ''Aina'' mua alkaa ällöttää tää muija ja mietin et miks menin panemaan sitä se on muittenkin kohdalla niin.
Samanlainen tunne ku ois syöny ittensä ähkyks ja sitten joku tulis tarjoo vielä jonku saakelin hyvän ruoan siihen päälle niin meinää yrjö lentää. Kyllä mä tykkään nussia mutta aina sen jälkeen ku laukean, mulle tulee semmoinen olo että miksi painon tota.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu