Totuus rakkaudesta
kauan katsoin
14871
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
En jaksanut katsoa 5 min kauempaa
Minusta ohjelma oli mielenkkintoinen.
Jep, hyvä oli.
Meitä on moneen junaan, toinen tykkää äidistä, toinen tyttärestä, yhtä totuutta tuskin on löytyy.
Toisenkin johtopäätöksen tein: fiksut ihmiset tunnistavat manipuloinnin...
Kukaan terve ei tykkää äidistä ja tyttärestä mutta ehkä joku pöpipää-pervo
Ihan hyvä ohjelma ja aiheutti keskustelua tässä aamukaffetta juodessa. Mistä nämä mieltymykset syntyvät, miten ne keskinäiset kemiat natsaa? Jokatapauksessa äly ja älykkyys on äärimmäisen mielenkiintoista. Jotenkin joku Sixten Korkman on mielenkiintoinen juuri sen talouden asiantuntijuutensa vuoksi. Tapansa esittää asioita...Olisipa nuorempi heh.
Tilasin jopa kirjansa.
Loistava pätkä. Varmasti tulee katsottua loputkin. Kiitos ap. vinkistä.
tiestitkö että Don Juan oli mielisairas ja kuvitteli suurimman osan?
Mulla ainakin herää aina vähän sellanen vastareaktio kun joku sanoo "Totuus ....". Eli tuon otsikon takia taitaa jäädä katsomatta.
Älä takerru nimeen, tuossa tulee monia erilaisia näkökulmia esille.
No ok, harkitsen asiaa. Kun sulla on niin hauska nimimerkkikin. :)
seurassaan kuin kikattava pikkutyttö,,,, täytyypä pidätellä :D
Totuus taitaa olla, että rakkaus on kuollut. Ainakin minun elämässäni. Kaikesta yrittämisestä huolimatta on vaikea kuvitella että sitä enää syntyy. Saan vain toisten vihaa.
Hauska ohjelma. Olen ollut 45 vuotta saman miehen kanssa. Hänessä ei ole romantiikan häivähdystäkään, että kyllä se ilmankin sujuu herra Hytönen. Liittomme on ollut tapahtumarikas, eikä koskaan tylsä. Ehkä Hytönen ei olisi saanut nuorta blondia ilman romantiikkaa ja mikäpä siinä. Ja on siinä vähän rahaakin tarvittu niin ja julkisuutta.
Olen katsonut joka jakson. Musta on mielenkiintoista, kun erilaiset ihmiset kertovat näkemyksiään. Hauskalla tavalla erilaisia näkökulmia, ja sekä mies- että naisnäkökulmaa.
Ei mitään uutta auringon alla, mutta silti mielenkiintoista ja mun mielestä viihdyttävää.