Ulmalan kansantalo

Ulmalan kansantalo herää henkiin? Hienoa!
61109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kohta herää varmasti koko kylä kun tötterötukat bilettää sielä illasta aamuun ja huudattaa musiikkiaan kilpaa autojensa kanssa... että semmoinen "kansantalo"

Äänestä

Loestavaa että saadaan Iisalmeen uusia juhlapaikkoja ja kyllä tällä varmaanki on myös työllistävä vaikutus. Kaikki tsempit nuorille yrittäjille!!

Äänestä

Ketkäs siellä yrittää?

Äänestä
  • Rami siinä lähellä.

    Äänestä

Onko ne pitäjät niitä rottelo jenkeillä ajajia ja takapuolen näyttäjiä?

Äänestä

hedelmäkorin näyttäminen 60 luvun letukasta on mielestäni hienostunutta. Aina kaikki bmw homppelit jaksaa inistä siitä ja sitten ajavat isin bemun paskaks gänässä HAH

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Utelijas kirjoitti:

Ulmalan kansantalo herää henkiin? Hienoa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu