Mikä talli?

Eli mikä oisi hyvä talli 8-vuotta ratsastaneelle tytölle Porissa?Nyt olen 12v.

Zilpaan en halua,koska sieltä olen vaihtamassa pois huonojen kokemuksien takia.
260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko pakko olla Porissa ? Tiedän monia porilaisia jotka käyvät luvian ratsastuskoululla . Mahtava paikka ja uusia autetaan aina (:

Äänestä

Zilpassa ei ole mitään vikaa..... Mutta omapa on asias

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tallityttö kirjoitti:

Eli mikä oisi hyvä talli 8-vuotta ratsastaneelle tytölle Porissa?Nyt olen 12v.

Zilpaan en halua,koska sieltä olen vaihtamassa pois huonojen kokemuksien takia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu