Onko kenelläkään mitään havaintoo, että mistä voi katsoo ILMAISEKSI Vääpeli Körmyä?
Vääpeli Körmy
5
5576
Vastaukset
- Merirosvojen poukama
Useimmat Körmyt, paitsi Marsalkan sauva, ovat niitä unohdettuja elokuvia, joiden tv-oikeudet ovat MTV3:lla. Sieltähän kotimaisia elokuvia tulee suunnilleen kaksi vuodessa ja nekin paikat vie yleensä jokin Uunoista. Körmyjäkään ei ole nähty hyvin moneen vuoteen.
YouTubessa ei näköjään ole yhtään kokonaista Körmyä. Torrentteja kyllä löytyy ainakin erään hyvin tunnetun palvelun kautta, jonne ei virallisesti ole Suomesta pääsyä. - Mulle heti kaikki
NYT.
5 Körmy DVD leffaa maksaa uutena 14,95 €, eli alle 3 € kpl.
Jos ei tuohon ole varaa, niin toivotan onnea ja menestystä.- Kopiosuojausruutu
Lisäksi saa mukaan nipun pakkomainoksia ja salaperäisiä haittaohjelmia. Piraatit sentään jättävät tällaisen epäolennaisen saasteen pois omista versioistaan.
- vääpeli yrmy
on kormyjä yotubessa kokonaisenakin niitä ei vään viimeaikoina löydy
- kuortti2
Onko kenelläkään mitään havaintoo, että miten voi vetää turpaan LAILLISESTI Vääpeli Körmy-piraatteja?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä851742Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2721615Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2901399Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1711321- 57915
- 48891
- 66884
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em66883Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40871Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48838