Nyt iloisempiin aiheisiin jo! :)

Löytyykö täältä muita liikunnasta ja erityisesti joogasta kiinostuneita? Etsin Helsingistä paikkaa, jossa voisin alkaa käymään. Olen muutamassa sinne ja kiinnostaisi jo tietää, että mistä kannattaisi ostaa jumppakortti. Osaisiko joku suositella jotain laadukasta liikuntaa tarjoavaa keskusta? Perustelut, miksi juuri kyseinen paikka jne.
980
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

voit hommata yksityisen joogatunnin minulta. opetan henkilökohtaisesti kotonani sinulle muutamia joogaliikkeitä. sitten kun olet tarpeeksi edennyt, niin voidaan siirtyä tantran puolelle

Äänestä
  • Onko sulla kalenteri kuinka täynnä? Annatko yksittäisiä tunteja myös, jos on vaan käymässä ;)?

    Äänestä

Seis itsellesi.Älä sinä tule tänne repimään ketään väkipakolla irti ikävöimisistään.Jokaisella on oikeus ikävöidä ja tämä palsta on ihan sitä varten.Sinä itse olet nyt ihanväärässä paikassa juttuinesi.Tämä on ikäväpalsta, mikäli et huomannut.
Vaihda palstaa.
Ikävä on asia, jota ei kenestäkään voi kiskoa väkisin pois.

Äänestä
  • No mistäs sinä voit tuon ap:n ikävää tietää. Älä ole noin tosikko!

    Äänestä

Mitä liikuntakeskuksia kannattaisi ajatella ja miksi? Mitä muuta kausimaksulla voisi olla tarjolla liikunnan lisäksi? Jos ei nyt ihan personal traineria, niin kuntokartoituksia tms. Vastauksia odottelen.

Äänestä
  • Oliskohan tuolla urheilu- ja kuntoilupuolella ikäväpalstalaisia liikunnallisempia ihmisiä ;) ? Kokeile sieltä jos täällä ei tärppää.

    Äänestä

Taitaisi löytyä paremmin vastauksia ja aiheesta kiinnostuneita tuolta.
Suomi24/Urheilu ja kuntoilupalstalta.
Siellä on tuo joogakin.

Äänestä

Mulla muutama vinkki, laitan sulle myöhemmin. Vähän kiire nyt juuri..

Äänestä

Täällä on vain laiskat ja läskit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikävöinti seis :) kirjoitti:

Löytyykö täältä muita liikunnasta ja erityisesti joogasta kiinostuneita? Etsin Helsingistä paikkaa, jossa voisin alkaa käymään. Olen muutamassa sinne ja kiinnostaisi jo tietää, että mistä kannattaisi ostaa jumppakortti. Osaisiko joku suositella jotain laadukasta liikuntaa tarjoavaa keskusta? Perustelut, miksi juuri kyseinen paikka jne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu