tyttöilyseuraa

missä voidaan mikkelissä hyvin tyttöillä miehet yhessä keskenään?
241693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

thai hieromoissa

Äänestä

Kotona :-)

Äänestä

kestää niin kylille vaan...

Äänestä

karkkarin levikkeelle tänä iltana? tyttöillään.

Äänestä

Kaupungin talolla.
Satu pitää huolen siitä ettei teitä häiritä siellä. Joudutte vain väkisin kuvoin hänen kanssaa jossa markkinoi itseään omituisuuksien puolustajana.

Äänestä

Ekotorilla. Varma tieto.

Äänestä

Minulla on semmonen fantasia, että mies pukeutuisi naiseksi ja meikkaisi , se olisi vaan hauskaa leikkimistä. Olen täysin hetero, nainen. On mukava tietää, että tässä kaupungissa on miehiä, jotka tykkäävät 'tyttöillä' aina joskus. Eihän siinä ole mitään pahaa.

Äänestä

myö kikatellaa välillä ihan hulluin ekiksellä ja saahan hipulii! :D

Äänestä

Kaikki tanssimaan...😉 samaan paikkaan.
Yksi yö ja Metsälinna aukeaa...
https://youtu.be/uJw2kYEdlF0
METSÄLINNAN Kesän
v. 2022 AVAJAISET
Su 15.5.2022 Klo  18:00--22:00, 15 €
Sinitaivas 💋

Äänestä

Tyttöillä voi missä tahansa.
Tori on hyvä ja keskeinen paikka tyttöilyyn-

Äänestä

Tampereelle kannattaa muuttaa. Jäähalli hyvä paikka.

Äänestä

yks mikkeliläinen rakennusliikkeen johtaja tyttöilee, mutta salaa.

Äänestä
  • Jaa-aei kiinnosta anna tyttöillä mitä se sun percttä kutittaa

    Äänestä

Naisten saunassa saa tyttöillä ihan vapaasti jos ilmoittaa olevansa nainen
Sukupuoli määritellään nykyään itse.

Äänestä
  • voiko tytöllä olla erektio?

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    voiko tytöllä olla erektio?

    tottakai.
    Tytöllä voi olla erektio ja mies voi synnyttää.
    Sukupuolen saa määritellä itse eikä kenelläkään ole oikeutta puuttua siihen.

    Sitä kutsutaan identifikoitumiseksi.
    Jos vaikka identifikoidun jumalaksi niin kaikkien on uskottava ja elettävä sen mukaan tai muuten syyllistyvät trans-jumal syrjintään.

    Äänestä

Lestojen kokouksissa ja suviseuroilla.

Äänestä

Mikkelissä on paljon piilohom.o.ja tutkittu juttu t. Kik

Äänestä

Jos mies pukeutuu naiseksi ja menee uimahalliin ja ilmoittaa että hän tuntee olevansa nainen, kummalle puolelle hänet ohjataan, vai ulos? Jos on sitten naiseksi itsensä tunteva mies naisten puolella vai miehistä kiinnostunut itsensä,naiseksi tunteva miesten keskellä…kumpi parempi? Kuitenkin kun laittaa naisten uikkarit tai bikinit niin karvaiset kaksoset roikkuu ulkona, hieman karunnäköistä?

Äänestä
  • Ulos ohjataan. Vasta kun henkkareissa lukee nainen, sitten voi mennä naisten puolelle helikopteria heiluttelemaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00021 kirjoitti:

    Ulos ohjataan. Vasta kun henkkareissa lukee nainen, sitten voi mennä naisten puolelle helikopteria heiluttelemaan.

    sukupuolen korjausleikkauksen voi tehdä kerran vuodessa

    Äänestä

Miesten tyttöily on ihanaa ja seksikästä.

Äänestä

Emolassa voi tyttöillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vesa-tyttö kirjoitti:

missä voidaan mikkelissä hyvin tyttöillä miehet yhessä keskenään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu