Muista sit kans halata

;)
8225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

halaan.

Äänestä

Oikeen kunnon halauksen annan.

Äänestä

että saa lupaa ;)

Äänestä

Lupasinko? Lupasinko muutakin?

Äänestä

En tiedä lupasinko, mutta todellakin aion halata sua. Toivottavasti se on sulle ok? Mä jo haaveilen, että saan halailla sua edestä ja takaa sekä pussailla sun kaulaa ja niskaa. Muutenkin haluaisin niiiin paljon paapoa ja pitää sua hyvänäni.

Ei mua haittaa, vaikka laittaisit mut johonkin muihinkin hommiin (itseasiassa toivoisin sitä ;) ), mutta en viitsine alkaa mitään _sellaista_ alkaa yrittämään sentään.

Äänestä

sellanen vois oikeesti jossain tilanteessa olla mahdollista,tuntuis varmaan vaistomaisesti luonnolliselta :)

Äänestä

Lupaan halata, jos saan pussata sua nainen samalla.

Äänestä

Menee pitkästi aikaa, tällä menolla :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ku lupasit kerta kirjoitti:

;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu