Johanna Tukiaisen nauhatanssi!

Löysin Youtubesta tällaisen videon jossa Tuksu esittää kuuluisan ja Glamouria tihkuvan nauhatanssinsa. Liikkeiden sulavuus on omaa luokkaansa http://www.youtube.com/watch?v=7P1p3qKzHzY

Ah niin Glamourista, niin siroa ja näyttävää!
6419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

miehet ei auta jakkaralle tai lattialta ylos..kaukana on kauniista esim belly dancer
naisesta..

Äänestä
  • Mihinkä se nyt se glamourinen kihlattu kuuluu?Heiluttaako se sitä taikanauhaa vai heiluttaako se helikopterit?

    Äänestä

Avauksessa on Glamourinen Taiikanauha, jonka liito hurmaa innostuneen yleisön!!1!!

Äänestä

Johanna on siro, nukkemainen ja näyttävä.

Äänestä

Tuo jumppannauhan heiluttaminen baarin nurkassa oli jo Tampereen shown kohokohta 5.10.2012 Mestarin Krouvissa:

http://aijaa.com/NQrLUD

Äänestä
  • Koreokrafian huippua...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Glitteri Keiju kirjoitti:

Löysin Youtubesta tällaisen videon jossa Tuksu esittää kuuluisan ja Glamouria tihkuvan nauhatanssinsa. Liikkeiden sulavuus on omaa luokkaansa http://www.youtube.com/watch?v=7P1p3qKzHzY

Ah niin Glamourista, niin siroa ja näyttävää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu