Heheheh. Mulla oli aikoinaan mielenkiintoinen kaveri jolla ei ollut muita kavereita. Asuttiin kerrostalossa ja siinä oli helppo käydä pimpottelemassa ovikelloa. Tämä kaveri oli niin säälittävä että se ei ikinä muulloin pystynyt mun luona käymään kuin hirveessä kännissä. Jätkä oli vähintään juonu pään täyteen että uskalsi tulla käymään mun luona. Välillä se joi viis päivää putkeen ja luuli olevansi maailman kunkingas ja ainoastaan silloin uskalsi tuoda naamansa esiin. Hehehheh. Sääliksi käy. Tais vihata omaa naamansa niin paljon että ainoastaan "kännissä lähtee käyntiin". Joka tapauksessa sillä ei ikinä ollut mitään sanottavaa ja sen jutut oli niin tylsiä että huhhuh. Niin ja se oli Alkossa töissä.
Säälittävä kaveri
O H I
5156
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Muuten täsmää meikäläiseen, paitsi en ole koskaan eläessäni ollut ALkossa töissä.
En edes työharjoittelussa.
Pienikalloinen apina saa turpaan isokalloiselta. Kyllä me ruletetaan:
http://www.youtube.com/watch?v=5roerBlhJnk
Nyrkkeilyssä alle litran aivoilla varustettuihin apinoihin on todella vaikea osua. Tuo oli onneksi päissään, joten siihen sai muutaman osuman.
Nyrkkeilyssähän on primaari tarkoitus osua vastustajan aivokoppaan niin lujaa, että siltä lähtee taju. Tähän koko nyrkkeily perustuu.
Mutta se on yleensä niin vìtun pieni noilla manneilla ja muilla muslimeilla.
Siihen on mahdoton osua.