Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Voitto tuli !!!!!!!!!

Joo, 10000 euroa voitin, nyt vain tarvii lähettää 170€ sinne valuutanmuutos kuluihin ja tilisiirtoihin, että sillei köyhät meikäläinen tekee rahaa hei.
4474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tais tämä äijä menettää ne 170 euroakin, eikä takas tullu mitään.

Äänestä

Ensi kerralla häviät tuplasti tuon summan jos jatkan pelaamista. Se on peliriippuvuus nimeltään ja se vie kaikki voitot yhtä nopeaa kuin tuottaakin. Sori.

Äänestä

Muista maksaa verot voitosta Suomeen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohta tilillä. kirjoitti:

Joo, 10000 euroa voitin, nyt vain tarvii lähettää 170€ sinne valuutanmuutos kuluihin ja tilisiirtoihin, että sillei köyhät meikäläinen tekee rahaa hei.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu