End

Ajakaa bemarilla kuolemaa karkuun, mutta katsokaa ette vaan aja viikatemiehen päälle.
463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Bemarilla ei pääse karkuun edes mopoautoa!! Pienimunaisten kyrvänjatke. Ei muuta.

Äänestä
  • v12 bmw hae siitä kuolemaan.olen siihen valmis. vaimo tytär on kuollut.. mä haluun tappaa kaikki.

    Äänestä

  • Elämä kirjoitti:

    v12 bmw hae siitä kuolemaan.olen siihen valmis. vaimo tytär on kuollut.. mä haluun tappaa kaikki.

    Joko nyt kertoisit miten kuolivat? Jos onnettomuus niin millainen?

    Äänestä

  • Okei kirjoitti:

    Joko nyt kertoisit miten kuolivat? Jos onnettomuus niin millainen?

    Tämä Bemareista ja kuolemasta horiseva kaveri on ollut palstalla ennenkin. Muistaakseni pari vuotta sitten kirjoitteli samanlaisia typeriä mielenvikaisia juttuja. Henkisesti sairas kaveri. Yhteistä kirjoituksissa on aina että niissä on Bemari, kuolema ja onnettomuushakuisuus. Sekava kaveri kaikinpuolin enkä usko että typerät kirjoituksensa vielä tähän loppuvat. Toivottavasti saa jostain apua henkisiin ongelmiinsa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dead End kirjoitti:

Ajakaa bemarilla kuolemaa karkuun, mutta katsokaa ette vaan aja viikatemiehen päälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu