Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Seksistä asiaa kiinnostuneille

http://koti.phnet.fi/petripaavola/Luonnoton_seksuaalisuus

On olemassa myös luonnollista seksuaalisuutta.
3751
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

" ... On olemassa myös luonnollista seksuaalisuutta."

Ja sitähän löysit täältä.

Hyvä varoa noita uskonnolisia riittejä. Kiitos
Jumatonta tekstiä onkin, menee kyllä iltapäiväunet kun on inhottavan ahdistavaa luettavaa....
Eikö noissa kuulu olla 18-v ikäraja??

Äänestä
  • Kannattaa ehdottomasti...... voi oppia jotain todella arvokasta.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


onebody kirjoitti:

http://koti.phnet.fi/petripaavola/Luonnoton_seksuaalisuus

On olemassa myös luonnollista seksuaalisuutta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu