Fanipaita..

MartyBoy

Idolini Tampan Martin St. Louis alkaa ikääntyä vuosi vuodelta, ja haluaisin nyt tilata netistä Tampan paidan miehen nimellä ennen kuin on liian myöhäistä ja miehen paitojen hinnat pomppaavat pilviin.

Itse olen vasta 15, ja pituutta löytyy n. 150 cm. Haluaisin kuitenkin tilata sellaisen paidan joka olisi sopiva päälle sitten kun olen aikuinen. Minkä kokoista paitaa suosittelette n. 170-175 senttiselle normaalinlevyiselle miehelle? S, M vaiko L?

http://www.fansedge.com/Martin-St-Louis-Jersey-Reebok-26-Blue-Tampa-Bay-Lightning-Premier-Jersey-_-142055284_PD.html Tässä ois yks mitä oon ajatellut mutta juuri nyt ei oikeita kokoja ole. Kokoja varmaan kuitenkin saa lisää jos vaan kysyy..

2

486

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MIP83

      Kokeile funstuffstore.com

      Tosin niillä jotain varasto muutoksia joten jatkossa paidat Kanadan reebokin kautta ja siellä vaan kuuden nhl joukkueen paitoja.

      Itsel jännityksessä saanko tilaukseni jonka tuolta sivulta tein.....

      • toi3

        tuliko tilaus perille asti?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi teki aloitteen?

      😃 häh
      Ikävä
      110
      4316
    2. Onko kaivattusi ulkoisesti

      paremman vai huonomman näköinen kuin exäsi? 🪤
      Ikävä
      79
      3513
    3. Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?

      Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?
      Ikävä
      83
      3359
    4. Just alkoi ottamaan päähän

      Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk
      Ikävä
      22
      3301
    5. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      26
      3258
    6. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      73
      2935
    7. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      64
      2807
    8. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      45
      2790
    9. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      85
      2579
    10. Autolla törmäilijä

      Kuka törmäili yläkouluikäiseen pyöräilijään?
      Jämsä
      9
      2492
    Aihe