Anti-Johannatopic

Hyvät näädät ja hyvät Johannan puolustajat: Suu tukkoon ja lakatkaa pitämästä tulta yllä! Se on jo vuosia palanut.

Ei mulla muuta.

http://www.youtube.com/watch?v=ZjtmaCI9_wM
291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jospa ensin esittelisit itsesi, ja kertoisit millä valtuuksilla sinä käsket yhtään ketään tekemään yhtään mitään julkisella keskustelupalstalla, jonka otsikko on julkkisjuorut.

Odotamme innolla.

Äänestä

Ei ole pakko totella! Mutta sanon vaan, että koko juttu on luonut ihan uuden, kolmannen anti-ryhmän, joka haluaa koko keskustelun suksivan täältä kuuseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anti-Johannatopic kirjoitti:

Hyvät näädät ja hyvät Johannan puolustajat: Suu tukkoon ja lakatkaa pitämästä tulta yllä! Se on jo vuosia palanut.

Ei mulla muuta.

http://www.youtube.com/watch?v=ZjtmaCI9_wM

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu