No niin, kertokaas kaikki mitä epämiellyttävyyksiä on tullut vastaan, kumppaneissa tai pikasuhteissa.
Itsellä ainakin yksi nykyisen kumppanin taholta. Tapahtuu aika säännöllisesti. En vaan kehtaa sanoa, kun loukkaantuu kuitenkin varmasti.
Aina, jos ei ole just käynyt suihkussa ja ollaan aloittelemassa seksiä, se käy huuhtaisemassa alapäänsä ja kuivaa sitten vessapaperilla. Ja siis hän ei todellakaan sitä värkkiä pese, vaan huuhtaisee ja sen kyllä huomaa. Hajusta. Ja siitä nihkeästä rasvaisuudesta. Ja se vessapaperi liimautuu häpyhuuliin ja pimpsan aukkoon sellaiseksi ällöttäväksi muhjuksi. Sitä sitten tarjoillaan suoraan suuhun, kun muka ollaan niin seksikkäitä ja puhtoisia.
Jompikumpi vielä menisi, mutta että molemmat kerralla!
Itsellä ainakin yksi nykyisen kumppanin taholta. Tapahtuu aika säännöllisesti. En vaan kehtaa sanoa, kun loukkaantuu kuitenkin varmasti.
Aina, jos ei ole just käynyt suihkussa ja ollaan aloittelemassa seksiä, se käy huuhtaisemassa alapäänsä ja kuivaa sitten vessapaperilla. Ja siis hän ei todellakaan sitä värkkiä pese, vaan huuhtaisee ja sen kyllä huomaa. Hajusta. Ja siitä nihkeästä rasvaisuudesta. Ja se vessapaperi liimautuu häpyhuuliin ja pimpsan aukkoon sellaiseksi ällöttäväksi muhjuksi. Sitä sitten tarjoillaan suoraan suuhun, kun muka ollaan niin seksikkäitä ja puhtoisia.
Jompikumpi vielä menisi, mutta että molemmat kerralla!
Vastaukset 28
Vanhimmat
Mulle tuli mieleen, että mitäpä jos joskus ehdottaisit yhteistä suihkua esileikiksi? Saisit ehkä salakavalasti pestyä itse naisesi alapään :D ja jos ongelma kovin jatkuu, niin kyllä mä suosittelisin että kertoisit asiasta ihan suoraan, mutta hienovaraisesti. Voi olla että hän loukkaantuukin, mutta eiköhän hän myös pian tokene ja ymmärtää myös itse, ettei likasta alapäätä ole kiva nuolla!
Itselleni suurin turn-off on ollut se, kun eräs kumppani ei halunnut ollenkaan esileikkiä, pippeli vaan suoraan pimppiin, muutama raju veto, lastit liikkeelle ja sitten katsomaan telkkaria. Häntä ei siis yhtään kiinnostanut minun nautintoni... Koko aktin ajan käytössä olivat myös pornosta tutut maneerit, kuten yletön pakaroille läpsiminen ja tuhmien puhuminen. Dirty talking yleensä toimii mutta silloin se oli jotain niin vastenmielistä ja jopa naurettavaa kuunnellä hänen "seksikkäitä" ilmaisujaan... :D en liiemmin puuttunut asiaan koska kyse oli parista kerrasta.
Pyydä hienovaraisesti käyttämään kuivaamiseen pyyhettä paperin sijaan... :D Hyi, itseänikin ällöttää jos on omiin häppäreihin jäänyt paperia! Yksi aika kamala on se kun mies on juur käyny kusella ja sitten tulee tunkemaan skigulia suuhun niin et ne viimoiset tipat vielä maistuu... Totaali turn off!!
Apua samaistuin niin paljon liilelaale:n kommenttiin.
Kerran kun oltiin yhden illan jutun kanssa kävelemässä nätisti käsikädessä kuutamossa kotiin, niin jätkä tokaisee:
- Ihan pakko kyllä käydä nyt puskapaskalla!
Siinä sitten edessäni veti elämänsä paskat ja vetäisi vain suoraan housut jalkaan. Eikä tuossa vielä mitään, mutta kun päästiin asiaan niin jätkä halusi että annan huomiota myös peräaukolle. En tasan antanut.
Ei oo todellista! :DD
No jos puhutaan niistä joiden kanssa on kuitenkin harrastettu seksiä niin pahin turn off on mulla ollut mies jonka seksi oli yhtä pornosta opittua maneeria. Sellaista koomista ja mekaanista, vähän niin kuin oltaisiin oltu pornoleffan kuvauksissa.
Liian rajut naiset. Muutamia kertoja nainen on käynyt käsiksi vehkeeseen välittömästi, ilma kummenpia alkuhyväilyjä ja sitten runkannut kovaa. Muutaman kerran nainen on ratsastanut liian rajusti, joko hyppimällä liian kovaa päällä tai sitten vain liian kovia ja rajuja liikkeitä, silloin tuntuu että muna lähtee irti.
En tiedä olenko sitten neitimäinen mies, mutta haluan hellempää menoa. Ikäviä tilanteita ovat olleet myös liian kännissä valitut yhden yön jutut. Sitten myöhemmin kun näkö alkaa palautua, tajuaa mitä tuli tehtyä. Sitäkin pahempaa on tosin huono hygienia.
Pahinta ollut ehkä kun entinen poikaystävä painoi pääni haaroihinsa, tietenkin suihinottoa halusi. Bokserit kun vetäisin alas, huomasin että terskasta roikkui jotain ihosuikaleita, se siis kesi! Hyi! Ja sellanen olis pitänyt ottaa suuhun? Ei kiitos. Mikä lie tulehdus silläkin kun hygienian hoito oli niin olematonta. Sama tyyppi tekeytyi aina pikkupojaksi, leikki ettei tiennyt seksistä mitään. Tökki seisovaa kaluaan ja lässytti "mikä tää on, mitä tällä tehdään, voitko kertoo?". Minun olisi pitänyt olla joku iso paha täti joka hyväksikäyttää pikkupoikaa. Ei vain ole minun juttuni tuollainen lapseksi tekeytyminen, varsinkaan kun sen tekee aikuinen mies. Enää en sellaisen kanssa alkaisi, nuoruudessa vaan oli niin kiltti ja naiivi.
Yleisesti ottaen itsekkyys ja huono hygienia ovat ehdottomia turn offeja miehessä.
Repesin totaalisesti :'D
Eräs mies halusi kuvata touhuilumme videokameralla, jotta voisi omien sanojensa mukaan esitellä kavereilleen, kuinka nätti ja hyvä panemaan olen. Kameran otti jo esiin. En lämmennyt ajatukselle ollenkaan ja taisi jäädä viimeiseksi kerraksi kyseisen miehen kanssa.
Tatuoidut ja lävistetyt naiset.
Vedän housut jalkaan ja lähden kohti uusia seikkailuja...
Se, kun muijan kanssa vetää 69 ja huomaat, että persereikä haisee paskalta mutta et viitsi kertoa tai sanoa siitä, vaan yrität hengittää suulla mikä on täynnä häpyhuulta. Sitten sieltä tulee kommentti kullin päästä "mikä nyt on kun sulla ei seiso?".
Miltä sen reiän sit pitäis haista?
kyllä se navetanhaju kummasti miedontuu, jos viitsii paskalla käydessään pyyhkiä huolellisesti, eli niin monta kertaa, että jarrutusjälkiä ei enää näy ollenkaan paperissa.
olen itsekin huomannut, että monet aikuisetkin ihmiset tarvitsevat kädestä pitäen neuvontaa ihan elämän perusasioissakin.
Minäkin pyyhin aina yhtä huolellisesti!
Onko turn-off jos 28-v. ei ole koskaan ennen harrastanut suuseksiä?
"Normaalia"seksiä kylläkin.Olisiko ikävä "yllätys"/alkaa neuvomaan?
Ei ainakaan mulle olisi, en tiiä ootko nainen vai mies mutta naisena voin sanoa ettei haittaisi lainkaan. Myönnä vaan rohkeesti ekalla kerralla että olet noviisi näissä hommissa ja pyydä toista ohjaamaan kunnolla, mua kiihottaisi ainakin ihan kamalasti opetttaa jotakin täysin kokematonta. Aijai, oikein käskyttää yksityiskohtaisesti ja toinen toteuttaisi pyynnöt. Nami.
itse oon tehnyt niin että oltuani yhden naisen kanssa panemassa, niin menin tunnin kuluttuu seuraavan naisen luokse ja en tietenkään pessyt kaluani....
tämä nainen siinä sitten innoissaan imi ja nuoli ja kehui miten hyvältä maistui!
Hyi... Siinä sitten vissiin iloisesti levitit papilloomat tämän jälkimmäisen kurkkuun?
Just näin pitää tehdä! Todella kiihottavaa.
Itse kerran kävin panemassa exää tunti nyxän kanssa naimisen jälkeen, enkä pessyt kalua.
Tais exä jotain huomata, kun ei sanonut mitään ja katsoi vähän oudosti, kun kysyin että miltä se maistuu? :D
Tapailin jonkun aikaa miestä joka luuli olevansa joku jumalan lahja naiselle sängyssä.
Hänen otteensa olivat todella rajut ja hän suunnilleen heitti minua asennosta toiseen, läpsi takapuoltani ja repi hiuksistani.
Sen lisäksi hän oli todella kestävä. Tiettyyn pisteeseen asti on ihan kiva jos mies kestää kauemmin kuin pari minuuttia (pari minuuttiakin riittää paremmin kuin hyvin jos mies tietää mitä tekee) mutta kun aika lähentelee jo tuntia tai ylikin niin siinä ei ole enää mitään ihanaa.
Järjetöntä jyystöä minun turtuneeseen ja kipeään värkkiin enkä missään vaiheessa ole ollut edes lähellä orgasmia.
Koko tuo aika tosiaan oli pelkkää jyystöä kuin suoraan porno leffasta.
Kun mies aamulla herätessä ehdotti uusinta kierrosta oli minulla kyllä yhtäkkiä hirveä kiire olla jossakin.
Lisäksi illasta jäi hirveitä mustelmia ympäri kehoani hänen rajuista otteista.
Eli liian itsevarmat, pornomaneerit omaavat, ylimieliset miehet ovat totaalinen turn off.
Kieltä kurkkuun tunkevat suutelijat.
vastatkaa: http://keskustelu.suomi24.fi/node/11318988
Ei nyt suoranaisesti liity seksiin, mutta vie kyllä halut totaalisesti:
Heräät aamulla ja aamukanki on kauhea. Panettaa ja vedätyttää käteen, mutta kusettaa niin, että on pakko käydä heittämässä kepillinen.
Mitä odottaakaan pöntössä?
Puolison pökäle, joka on jäänyt vetämättä, kun se on ennen töihin lähtöä käynyt paskalla. Köntti on osittain liuennut veteen ja haju siinä ruskeassa liemessä on kamala.
Luonnollista, sanovat jotkut, kuka sitä nyt aina kiireessä. Tapahtuu vaan niin perkeleen usein ja kyseessä vielä jotenkin olevinaan siistimpi ihminen.
Ei hyvä.
hyi vittu :p
Turn-offeja tulee mieleen pitkä lista...
Hengitys haisee ku rutto.
Multa tuleeeehhhhooooo -huohotus suoraan korvaan.
Lauetessa liioteltu karjuminen.
Kamala käärmemäinen kieli mahalaukussa asti.
Selkäkarvat.
Se moneen kertaan mainittu huono hygienia, sissijuusto ja hikiset kivekset.
Existään jauhaminen.
Sormien tunkeminen perCCn ihan väkisin vaikka kiellän.
Kliton pureminen niin lujaa että sattuu.
Sormetus valon nopeudella.
Suuhoidossa niskasta käsillä rytmittäminen.
Heti laukeamisen jälkeen nukahtaminen.
Kavereilleen leuhkiminen.
Todella mauttomat tuhmat puheet, tyyliin "lutkuta mun melaa horo!"
Kuolaaminen.
Tahallaan naamalle tai pitkin tapetteja laukeaminen.
Lemmenluritukset kahden tunnin tuntemisen jälkeen.
Alasti sohvalle istuminen.
Siinä "muutama"...
"Elämä on kuin suklaarasia -koskaan et tiedä mitä saat" -Forrest Gump
Pahin ällötys ehkä muuten ihan siistin oloisilla naisilla pesemättömät paikat. Ilmeisesti niillä on joku idea, että baariin voi lähteä alapää sotkussa ja sitten kaverin kämpillä vähän käsisuihkulla suhuuttaa. Hyi vittu, ja sitä pitäisi nuolla. No thanks - jos vähänkin tuoksahtaa, kun masua pussailee niin levitän reidet ja nousen vaan päälle.
moi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 http://antikbutik.com/H/B8y4K7