milloin tuloksia

miten kauan menee että iho rupeaa paranemaan? Mulla lähinnä mustapäitä ei juurikaan finnejä. Tehoaako Roa mustapäihin, ihotautilääkärin mukaan pitäs tehota, mutta onko kellään kokemusta?
1436
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Juu kyllä roa mustapäihin tehoaa, koska se puhdistaa ihohuokoset. Mulla muutaman viikon käytön jälkeen tuli kamalasti mustapäitä, mutta pikkuhiljaa alko tehota. Kuurin jälkeen ei ollu yhtään mustapäätä! Nyt vuosi kuurista ni mustapäitä on tullu vähän, mut ei ongelmaksi.Muutenkin naama ihan hyvässä kunnossa. Muista käyttää laadukkaita kosteusvoiteita ja rasvoja. Mulla ei kuurin aikana pahemmin kuivunu naama, ainoastaa huulet. Käytin kyllä sikakallista kosteusvoidetta kosmetologilta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


roakuurin aloittanut kirjoitti:

miten kauan menee että iho rupeaa paranemaan? Mulla lähinnä mustapäitä ei juurikaan finnejä. Tehoaako Roa mustapäihin, ihotautilääkärin mukaan pitäs tehota, mutta onko kellään kokemusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu