Olen monta vuotta ollut tilanteessa ettei minun minimunani seiso. No sitten ulkomailla yksi nainen piti vain kuviani suussaan ei imenyt yhtään piti vain suussaan ja hengitti. Aivan loistava vuoto munasta.
seisomaton muna naisen suussa
Vanha mies
42804
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Millaisista kuvista oli kyse?
seisomaton munan imeminen, kuin tutin lutkutusta suussa !
Olen imenyt seisomatonta munaa, kuivaa sellaista, ainoa orkun sain minä, kun tyydytin samalla itseäni. Mies kylläkin nautti, kertoi tekevän hyvää.
Niinkö, kuulostipa kiihoittavalta.
On tainut olla liian vanha mies. Kun ei patukka seiso. Kyllä mun okkoni kalu napsahtaa vielä kipakkaasti halulla tanaan. Paras on kova seisova seiväs ei veltto tappi. Ei sillä veltolla onkimadolla tie mitään. Mä saan ainakin mieheni lelun seisomaan niin että seiväs seisoo tapittaa terhakkaasti pystyssä. Hilaan sitä niin kauan että se kanssa seisoo. Otan housut alas siinä se malttamattomana seistä jököttää valmiina syöksymään suuhun. Painan sen aina mielelläni kitaan. Mehevän seisovan seipään. Tuon mehevän kalikan. Maistuu muuten hyvälle kerrassaan upealle.