Olen jälleen löytänyt moraalini

Ex-Skoda

Kiva olla taas täällä Toyota-palstalla. Tämä vahvistaa taas uskoa siihen, että olen tehnyt järkevän valinnan.

12

93

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mitähän sun

      moraaalillasi on tekemistä täällä olosi kanssa?

    • ikä ja ÄO 65??

      Aloittaja tuntuukin olevat todella älykäs ja fiksu, kuulut tosiaan meille.

      • _Toyota4ever_

        Sopii tosiaankin näiden muiden provojen joukkoon.


    • ex-ford

      No onhan täällä muitakin fiksuja.

    • _Toyota4ever_

      Juuri näin. Nämä vähämielisten lapselliset provokaatiot vain lisäävät lojaalisuuttani Toyotaa kohtaan. Aiemmin ajattelin jopa merkinvaihtoa, mutta seurattuani näitä palstoja olen muuttanut mieleni. Ei enää koskaan mitään volkkarin tai fordin rämää.

    • Nykyään onnelliset

      Tämä on juurikin näin. Aivan ihana viesti. Ja kovasti vain toivotamme tsemppiä muiden merkkien kannattajille.

    • Ex-VW

      Samoilla linjoilla olen. Kiva kun täällä on myös asiallista keskustelua Toyotasta, eikä pelkkiä pikkupoikien provokaatioita.

    • Hieno päivä taas

      No kyllä taas kelpaa. Kaksoisvoitto kestävyystestissä on harvinaista herkkua.

    • Menetetty maine

      Lue nyt se iltiksen juttu anjoviksesta. Voi tojoa. Voi surkeuden surkeus.

    • pläää

      paaliin vaan kaikki hel..tin tojot niin maailma pelastuu

      • plää plää vaan

        Ottaako noin koville Toyotan hyvä laatu, hinta/laatu suhteeltaan lyömätön siihen perustuu maailman myydyimmän auton titteli.

        Haittaks se?

        Ai niin ja sinähän voit ostaa minkä merkkisen auton vaan, mutta turhaan sä täällä pahaa mieltäsi purat. Et pysty vaikuttamaan toyotan myyntiin mitenkään vai luuletko tosissasi että tätä palstaa lukee edes promillen verran auton ostajista...herää todellisuuteen.


    • pläää

      herää ite

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      86
      4660
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3847
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      187
      3686
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      69
      2098
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      75
      1941
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      79
      1298
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      130
      1172
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      149
      1117
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      51
      1024
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      30
      914
    Aihe