Katotaas taas päiväkeno/tietsikka tietää

koht nähään

Aion panostaa 1-25 välillä oleviin numeroihin ja loppupäähän 64-69 vähän sekaisin sitä sun tätä mutta näillä väleillä olevilla numeroilla. Voi vaan ounastella, että niitä ei riveissä näy. Jostain kohtaa tulee pidempi sarja (jota ei ole pelattu) ja joku pidempi väli, jolla ei numeroita lainkaan.

8

115

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 34534534534

      Usein kyllä on pitkiä numerosarjoja peräkkäin.. erikoista.. vähintäänkin..43543435

    • Meedio itsekkin

      Jos huomenna ei sada, saattaa olla poutaa mikäli ei ole pilvistä.

    • Sä olet ihan nolo...

      10 osumaa 1-25 välille, ja yksi loppupäähän. Saitko YHTÄÄN osumaa?

    • joo sain!

      Joo sain yhteen riviin 5 alkupäähän ja se loppupään numero oli sitten vierestä. Eli sain 8-tasoon sen viisi. Että silleen. Ja alkupään numerot muissa riveissä oli just tasan tarkkaan vierestä. Pitänää laittaa tänne pirukseltaan kaikki rivit ennen arvontaa niin näkee selvästi, miten kaikki menee vierestä.

      • Wysiikan Laki

        Pidä ne samat rivit jatkossakin. Ne pallot aikanaan väsyy kiertelemiseen ja
        sitten voitat kaameesti rahaa.


      • Saitko?

        Sinäkö olet ainoa, jonka rivejä Veikkaus kyttää? Kyllä mulle voittoja on tullut. Mikä sinussa on niin erikoista?


    • 43fresda3

      Ja joku lottoguruvalvoja voi lukea tätä palstaa ja laittaa piruuttaan sulle voiton, että rummutat kenon sattumanvaraisuutta jatkossa..

    • seurataan

      Mikäli vanhat merkit paikkansa pitävät päiväkenossa ei tule numeroita 12-22 välille, ei myöskään 22-27 välille ja alkupäähän 1-10 välille tulee korkeintaan 2 numeroa ja ne eivät ole 1, 3 ja 5. Kolmannen kerran peräkkäin tulee 11, 43, 47, 56, 59 ja 67 eli 2-3 näistä numeroista edellyttäen että niitä ei ole pelattu niin, että muodostaisivat joidenkin numeroiden kanssa isomman 6-, 7- ja siitä ylöspäin tason voiton. Tietokone tietää ja tätä nykyä se tietää myös iltakenossa. Valvoja-arpojalla kaikki pelatut rivit tiedossa ennen arvontaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      89
      4694
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      113
      3872
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      191
      3723
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      73
      2123
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      75
      1941
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      79
      1298
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      130
      1192
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      155
      1147
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1055
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      30
      924
    Aihe