chromeen en pääse kirjautumaan koska se poukkoilee ylös, alas joudun kirjautumaan explorerin kautta, senjälkeen chromeen sitten se toimii normaalisti, liittyishöhän ton kursorin pomppiminen samaan ongelmaan.
Selain hyppii/poukkoilee
aimo rutka
3
186
Vastaukset
- Roger Julma
Meneekö se silloin kun poukkoilee ylös, ihan katon rajaan? Tuollaisen vielä keskenkasvuisenhan täytyy ottaa jakkara avuksi että ylettää ottaa sen takaisin alas.
Pidä nyt hyvä ihminen kiinni siitä ja kirjoita seuraava kysymys explorista tuonne windowsfanipoika palstalle. - väärä osasto
Liittyykö sun kysymyksesi jotenkin ADSL:ään? No ei, vaan se kuuluis Internet ja selaimet-palstalle!
- aimo rutka
Niin pidä kiinni ja kiinni jos vaan pysyis kiinni, se ei voi johtua intternetistä koska explorerilla pääsee, tätäkin kirjoittaessa kursori katos jonnekkin, et sillei.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1672754
- 2012007
- 711746
- 921648
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.461554Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91481- 791161
- 811060
- 951029
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes194987