Joo sori nyt vaan kun suomi24 paskassa ei ole omaa osioita ilma-ase harrastajille tämä on perseestä joten tehkää nyt niitä valituksia ja palautteita niin ei häiritse nämä täällä ''väärillä'' palstoilla.
Ostin tossa gamo pt80 tactical.
Miten ihmeessä tuo äänenvaimennin saadaan tuosta pois? Kun pyöritän niin siihen jää sen piippu vielä kiinni. En viitsi väkiseen kiskoa kun en tiedä miten tuo otetaan pois. Jos siis tiedät mikä se kikka on millä sen saa pois niin kerrothan kun en sitä itse keksi eikä käyttiksessä siitä lue mitään.
Toinen.. satun omistamaan vaan yhden luotirullan (4,5mm 8-luotia) mistä saisin samanlaisia pari lisää. Googlasin ja googlasin mutta ei vaan löydy mistään. Pelkästään ilmakivääreille, normi lippaita ja revolvereille mutta ne eivät käy tähän gamoon mikä itsellä on. Ei edes gamon sivulta löytynyt tai en ainakaan osannut hakea.
Kiitos jos löysitte mieltäni askarruttavii kysymyksiin vastaukset.
JA MUISTAKAA TEKIN JÄTTÄÄ PALAUTE SIITÄ ETTÄ SAATAISIIN ILMA-ASEILLE OMA PALSTA SUOMI24:jään
Juu juu
kapbbb
3
192
Vastaukset 3
- kenesä
Kai olet vaimentajan sokan irrottanut, eihän se muuten irtoa. Sokka on hyvin huomaamattomaksi laitettu. Pitää vähän hioa väriä päältä pois että löytyy. Mittasin että 12 milliä kierteen alusta se suunnilleen on.
- rikupetteri8v
korkkipyssyille on saatava kans oma palsta. mite korkkipyssy kohdistewtaan ? ja mille matkalle. mikå on paras korkkilaatu kum ammutaan tulkitikkuaskeja , tarvitaanko kaatolupa anoa ja mista
- ,Matero
Käyx tohon gamoon PRVI Partizan patruunat miten hyvin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 911497
- 831032
- 67937
Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?
Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su362875Oikea nainen
On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t177874- 92783
Olen pahoillani mies ihan kaikesta
Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on61605- 63586
- 37538
Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin
Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta132529