Onko RKP sitten mitä?
Kokoomus on RKP:n "bitch"
Pikku-Calle
273
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Kansa ei unohda harhaanjohtajiaan vaan petollisten poliitikkojen romahdus tulee yllättäen.
Kun pakkoruotsi muutaman vuoden jälkeen poistuu, joutuvat ne poliitikot jotka ovat tähän asti olleet pakkoruotsin takuumiehiä suuren halveksunnan kohteiksi. Kansa ei unohda vaikka suuri osa kansasta ei vielä välitä tai ole tietoisia pakkoruotsin haitoista.
Lipposten, Urpilaisen, Tuomiojan, Jyrki Kataisen, Folktingeting puheenjohtajan Kimmo Sasin, Jan Vapaavuoren, Alex Stubbin, Heidi Hautalan ym. tapaiset pakkoruotsin takuumiehet unohdetaan poliitikkojen hautausmaalle aivan kuten Lipposelle kävi.
Hävetkää suomalaiset heikkoja johtajianne.
http://ruotsivapaaehtoiseksi.fi/
http://keskustelu.suomi24.fi/search/s24search/Kansa ei unohda harhaanjohtajiaan sort_name:"huusianna"?sort=created&perpage=25&term_keywords=Kansa ei unohda harhaanjohtajiaan
Eiköhän tuota ole jo riittävästi massapostattu