Julia Tukiainen
Meillä on keväälle uusi showkonsepti: Johanna Tukiainen FEAT. Sexy Dolls: Julia Barbie, Sofia Cindy ja Johanna Bratz nukke! :)
Lisäksi myymme nyt keväälle Hawaiji aiheista showta, jossa mukana on kukkaleit kaulassamme, simpukankuorista tehdyt yläosat sekä Hawaiji lei hameet päällämme! Nyt vaan keikkaa buukkaamaan, mikä ei jätä ketään kylmäksi! :)
Glamour Dolls
www.dollsdancers.fi
Ps. Tässä pääsiäis-showmme uudet asut:
http://www.youtube.com/watch?v=yOAC0pBfmtU
Meillä on keväälle uusi showkonsepti: Johanna Tukiainen FEAT. Sexy Dolls: Julia Barbie, Sofia Cindy ja Johanna Bratz nukke! :)
Lisäksi myymme nyt keväälle Hawaiji aiheista showta, jossa mukana on kukkaleit kaulassamme, simpukankuorista tehdyt yläosat sekä Hawaiji lei hameet päällämme! Nyt vaan keikkaa buukkaamaan, mikä ei jätä ketään kylmäksi! :)
Glamour Dolls
www.dollsdancers.fi
Ps. Tässä pääsiäis-showmme uudet asut:
http://www.youtube.com/watch?v=yOAC0pBfmtU
Vastaukset 18
Vanhimmat
No mutta tässähän tytöille koreografiaa :) ja vielä toinen oli aluksi hieman hidas. Ja nassun haukkukin kuului taustalta.
Taustalle Tukiaiset voisivat ottaa kokonaisen koirakuoron, ja tulisi lisää muhkeutta esitykseen. :)
Valmis konsepti, ei muuta kuin ohjelman mukaan!
Ei kannata tehdä noita piruetteja 2.2:n promillen kännissä...
Totta. Huojuminen riittää.
Toisaalta, on Tuksun nähty ennenkin tuiskahtavan tantereeseen... oikeastaan siinä olisi yleisölle oma jännittämisen paikkansa...
Nainen, joka taustalla antoi ohjeita olisi vaiennettu heti alkuunsa kunfu-potkulla ja vimeistelty hedelmäveitsellä.
Se on hauskaa että Tuksulle "uusi show" tai "uusi konsepti" tarkoittaa ina pelkästään sitä millaiset vaatteet ja meikit on.
Ei yritäkään esittää että show:hon kuuluisi myös laulu, tanssi tms. Vain tuo itsensä esittely.
Mun eka- ja tokaluokkalaiset joskus kavereineen leikkivät tuollaista, vaatteet päälle ja 'esitys', mutta sitä vanhemmilla tuo on jo harvinaisempaa..
Ihan mahtava video ja loistavat muuvsit. Tätä täytyy nähdä jatkossa lisää valtakuntamme parhaissa menomestoissa, jonne Tuksu Entertainment seuraavaksi saapuu.
"Touch your sister's belly" -kannustus kannattaa ehkä kuitenkin JT-shöyssä muuttaa kannustukseksi "Touch your sister's tits". Mutta muuten ihan valmista kamaa, vaikka ehkä Juulialle silti vähän turhan haasteellista ja pitkäkestoista.
Joo jullille vähän haastava, täytyy pienen lavalla nuokkumisen jälkeen mennä "päkstakelle ryypylle.
Toivotaan että jullin kunto kestää kevään turneen, ei mistää tuu tällaista naurua...
Tästä Dollsit voisivat todella ottaa oppia; vetävät muuvit ja pyörimiset! :)
Chicken sisters FEAT :)
Tuksulle aivan liian vaikea koreografia, mutta tuon "hitaamman tanssijattaren muuvit Julia ehkä oppisi :)))
Uskon heidän tämän oppivan.
loistava koreografia ja todella glamuurit esiintyjät, ihan turhaan ohjaaja puuttui artistien esiintymiseen :)
Tiputanssi Dolls Korporaation retroamana hittinä voisi toimia! Juuri noin, ha-hah! :)
Ehdottomasti Tuksu! Tiputanssi pääsiäisen keikoille! Keltaiset höyhenhamoset ym. tykötarpeet. Heti tilaamaan!
Tipuasu käy Tuksulle hyvin ilman vatsan kohdalla olevaa täytettä. Tuksullahan on täytettä ihan omasta takaa. Lotkottimet vaan kaula-aukosta mahan päälle ja menoksi :))
Juuri näin, samaa katsoin! :)