Onneksi minulle

suotiin.

lahja kirjoittaa. Näitä lukee moni. Siksi varmaan saan niin monia pahoja katseita. Kirjoittamalla suoraan sieluun joko hyvällä tai pahalla.
Naiset ilmeisemmin tykkää kovakouraisista miehistä, mutta kovakouraisista sanoista ei. :/ Outoa.

Ehkä en vain ymmärrä muiden ajatuksenjuoksua.

6

146

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • yksi kommentti.

      Minä en halua seurustella miehen kanssa joka kirjoittaa mieluummin tänne kuin puhuu asioista minulle suoraan.
      Tänne kirjoittaminen ja vieraiden ihmisten kanssa jutteleminen loukkaa.

    • Eri mieltä

      Osaatkohan varmasti tulkita niitä katseita. Lahjaansa ei pidä käyttää väärin... mitä hyödyttää kirjoittaa pahalla, omaan sieluunsa siitä vain haavoja saa. Mitä naiset tahtoo tai ei, on tapauskohtaista, mutta harvemmin kuitenkaan kovakouraisista tykätään. Mistä lienet tuonkin keksinyt. Ehkä sinun oma näkemyksesi?

      Itsekin sen toteat, että et ymmärrä muiden ajatuksenjuoksua... ehkä olisi sitten hyvä katsoa sitä omaa ajatuksenjuoksua?

    • ei pahalla mut

      Olisko se kovakouraisuus seksuaalista ja viettipohjaista mut pahasuinen mies tuo mieleen pikkupojan tai luonnehäiriöisen.Varmaan vaikea löytää ketään ??

      • suotiin.

        Jos sinä kärsitkin ahdasmielisyndroomasta?


    • kotisivukone.fi

      Täällä et tunne ketään joten aivan sama mitä jauhat. Muualla riittää että kannat vastuun sanoistasi. Mitä sanot/kirjoitat sitä tarkoitat ja muut muistaa sanomasi sanat.

    • onnea oi

      Sulle suotiin paljon muutakin: suhde kauniin mallin kanssa, hieno ura, perhe ym.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      57
      5815
    2. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      77
      3093
    3. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      22
      2298
    4. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      40
      2025
    5. Aleksi Rytilä

      Räppäri saa haluamaansa julkisuutta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      19
      1928
    6. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      162
      1833
    7. Kulukusuunnat

      Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v
      Kuhmo
      6
      1579
    8. Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan

      Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy
      Maailman menoa
      83
      1202
    9. 81-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."

      Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome
      Suomalaiset julkkikset
      19
      1191
    10. Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti

      Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah
      Ähtäri
      79
      1057
    Aihe