Miten saa varmasti orgasmin yksin??

...

Auttakaa!! miten saa varmasti orgasmin yksin? c:

4

3655

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sähköinen nautinto

      Mies vai nainen? Minä olen ainakin saanut hyviä tuloksia sähköhammasharjalla, kun ottaa sen harjaosan pois, ja sillä pyörivällä kepukka-osalla varovasti huristelee kl:sen päältä. Parhaat nautinnot ikinä! Voi muuten täydellä latauksella nauttia tuntitolkulla. Pitää vaan olla yksin kotona, ettei hurina herätä kenenkään ihmetystä. Tän kun keksin niin voi että, tietenkään en sitä laitetta enää käytä hampaiden harjaukseen, vaan se on ostettu varta vasten alapään "harjailuun". Varot vaan ettet liian kovaa paina sillä tikulla. Siis sisään älä työnnä sitä myöskään. Se on vaan niin tajuttoman nautinnollista, ettei sitten enää oikeen miehen kanssa tule yhtä hurjaa nautintoa millään konstilla, eikä kehtaa kertoa että hei mä tykkään sähköhammasharjasta enemmän kun mistään muusta. Parhaan kohdan löytää itse kokeilemalla, kaikkein herkimpään kohtaan älä laita, sivuilta kun huristelee, niin nam! Varaat vaan monta tuntia aikaa, sitä ei pysty lopettamaan.

      • mies48v

        Olen kokeillut tuota myös terskan päähän...todella pitkäkestoinen nautinto... tulee aivan kylmiä väristyksiä ja jalat katoo alta ;)...ja spermaa alkaa tulla sillai valuttamalla. Sitä on aivan kiimoissaan siinä.


      • fdfdssdfds

        Siis millä pyörivällä kepukka-osalla? Sillä metallisella kapealla "tikullako" johon harja laitetaan kiinni? AUTS D:


    • Anonyymi

      Tärkeetä on kiihottua eka

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Missä kokoomuksen naiset?

      Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa
      Maailman menoa
      159
      4554
    2. Finland is now Petter place

      Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.
      Maailman menoa
      39
      2522
    3. Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita

      HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.
      Maailman menoa
      145
      2173
    4. Jorma Lind kuollut

      Ylen uutisankkurina 40 vuotta toiminut Jorma Lind on kuollut 85-vuotiaana. https://yle.fi/a/74-20230265 ARVl on näet
      Maailman menoa
      32
      1307
    5. Mikä on kaunein

      Ja hellyttävin hetki irl kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      70
      1184
    6. Toivon että kuulut elämääni

      Mutta aika näyttää miten läheisesti. Lupaan kertoa jossain sivulauseessa, kun muutan paikkaa.
      Ikävä
      71
      1112
    7. Mahdatko ymmärtää sitä

      Mä en selviä jollei me jutella kunnolla. Tarvitsen sua siihen. Etkä sä voi sitä tietää kun en ole ilmaissut mutta olen
      Ikävä
      68
      1019
    8. En unohda sua

      En vaan unohda sua. Eikä se näköjään ole tarkoituskaan. Rakastan sua sitten omalla tavalla kauempaa kun mikään muu ei on
      Ikävä
      39
      1013
    9. Kullan kemiallinen merkki on au

      Ei välttämättä. Mikä sun kullan merkki on?
      Ikävä
      53
      943
    10. Kyllä nainenkin voi ottaa yhteyttä

      Ja on ihan kiva jos ottaa yhteyttä mieheen. Minä ainakin olisin onnessani jos nainen ottaisi yhteyttä. mies
      Ikävä
      115
      920
    Aihe