No...lestadiolaiset !
Ei täällä teidän edesottamuksista vain yksi kirjoittele.
Olette pahimmasta päästä näissä lapsenraiskausjutuissa.
SRK:n miehille on jäänyt "sexi-addiktii" päälle.
Kun vaimo ei kykene antamaan pi llua, niin naidaan vaikka omaa tytärtä !
Se on nähty ja todistettu,
OLETTE VALKOISIA JUUTALAISIA ja KOVIN HÄIRIINTYNYT IHMISRYHMÄ.
Tämän on todennut psykiatrian ammattilaisetkin
EIHÄN MIELISAIRASKAAN KOSKAAN TUNNUSTA OLEVANSA MIELISAIRAS !
Ei täällä teidän edesottamuksista vain yksi kirjoittele.
Olette pahimmasta päästä näissä lapsenraiskausjutuissa.
SRK:n miehille on jäänyt "sexi-addiktii" päälle.
Kun vaimo ei kykene antamaan pi llua, niin naidaan vaikka omaa tytärtä !
Se on nähty ja todistettu,
OLETTE VALKOISIA JUUTALAISIA ja KOVIN HÄIRIINTYNYT IHMISRYHMÄ.
Tämän on todennut psykiatrian ammattilaisetkin
EIHÄN MIELISAIRASKAAN KOSKAAN TUNNUSTA OLEVANSA MIELISAIRAS !
Vastaukset 8
Vanhimmat
Vaikka sulla vitun idiootilla 6.0 peruskoulun keskiarvo onkin, osaat todennäköisesti lukea:
Olet varmasti itse lapsesi hyväksikäyttäjä koska patahan se kattilaa soimaa tunnetusti! Se koira älähtää johon kalikka kalahtaa. Jos sinulla ei olisi tikkuakaan asian suhteen ristissä, et sinä aamusta iltaan siitä kirjoittelisi.
Otappa lukihäiriöinen erityisluokan oppilas nyt kuitenkin silmä käteen ja lue seuraava juttu. Tiedän että nuin s**nan tyhmä, peruskoulun juuri läpäissyt, intin ja amiksen kesken jättänyt ei paljoa ymmärrä..muusta kuin myssyn poltosta, mutta jos se edes hieman avaisi valoa sysimustaan pirttiisi.
http://www.aamulehti.fi/Kotimaa/1194800577171/artikkeli/rikosilmoitukset lapsen seksuaalisesta hyvaksikaytosta ovat lisaantyneet rajusti.html
Voi vittu tämä yks saatanan nipo lesta taas täällä inisee. Uskallatko tulla jonnekkin, niin vedän sua turpiin?
Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo HihihiiihahahahaaahohohooHihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo HihihiiihahahahaaahohohooHihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo HihihiiihahahahaaahohohooHihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo HihihiiihahahahaaahohohooHihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo HihihiiihahahahaaahohohooHihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo Hihihiiihahahahaaahohohoo
Mä kirjoitin tuon. En ole lesta. Laita sähköposti. Sovitaan aika ja paikka niin saat tilaisuutes vetää turpaan :) Mä nimittäin NAUTIN tilaisuudesta !
"EIHÄN MIELISAIRASKAAN KOSKAAN TUNNUSTA OLEVANSA MIELISAIRAS ! "
Hahhah :D NIIMPÄ!!! :D Siellä lipsahtelee jo sammakoita! :D Mieleltään sairas lapsensa hyväksikäyttäjä purkaa omaa soimaavaa tuntoaan sinne missä havaitsee olevan maaperää. Ukkonenkin purkautuu juuri tuolla tapaa!
Vanhoillislestadiolaiset lisääntyvät kuin KANIT.
Se on otollinen maasto lapsia raiskaavalle sairaalle ihmiselle.
Ja tätä vl porukan edesottamuksia riittää ! Lukekaapa lehdistä. On nähty ja koettu.
Oulunsalon liittyessä ouluun, alkoi tulla mädännäisyys esille
mieleen tapaus Salonranta, jota on kaikin voimin yritetty saada myytyä entiselle Oulunsalon kunnalle ja Rauno Holappa yrittää vieläkin saada asiaa eteenpäin uudessa Oulussa.
Todellista vl-suhmurointia ja erittäin röyhkeää sekä häikäilemätöntä.