Sairas häirikkö

Kun uusi kirjoitus tulee luettavaksi , tämä Paiholaan kuuluva kirjoittaja syöksyy sen kimppuun kuin ampiainen , aina epäasiallisesti ja yleensä ivaten . Häirikkö , käypä hakemassa uudet lääkkeet , jos vähän rauhoittuisit ! Tämä on tavallisten ihmisten välinen keskustelupalsta , jossa voi pohtia monia tavallisten ihmisten asioita .
13411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Taidat nähdä pikku-ukkoja? Kenenkähän lääkkeet lie loppuneet?

Äänestä

Psii psiii....kohta pistän.... ;D

Äänestä

Niin tämä on tavallisten ihmisten välinen keskustelupalsta ja tänne saa kirjoittaa, keskustella ja kommentoida asioita ihan vapaasti.

Onko sinulla joku ongelma?

Äänestä
  • Onko hermoissa vikaa?? Onko?? Onko??? Myönnä pois. HAHAHAHAHAAAAA!!! Taitaa vähän vi-tuttaa nyt. HÄH? Myönnä pois. Onko hermoissa vikaa?? Onko onko?

    Äänestä

  • Tuota... Missäsä täällä lukee, että vain ongelmattomat saisivat kirjoitella tänne?

    Äänestä

  • Heka Virmån kirjoitti:

    Onko hermoissa vikaa?? Onko?? Onko??? Myönnä pois. HAHAHAHAHAAAAA!!! Taitaa vähän vi-tuttaa nyt. HÄH? Myönnä pois. Onko hermoissa vikaa?? Onko onko?

    Kiva sinäkin täällä. ;)
    Mistäs kirjoiteltas tänään muusta kuin hermovioista?

    Äänestä

Ongelmiahan on kaikilla ihmisillä, Itä-Suomessahan on muutenkin eniten mielenterveysongelmaisia.

Äänestä

fabiti is therms

Äänestä

Kirjoitellahan saa , mutta onko pakko mielenterveysongelmiaan purkaa hyökkäämällä toisten kirjoituksiin epäasiallisesti .

Äänestä

Lehdessä -äskettäin luki, pohjoiskarjalassa on eniten mielen teveys sairauksia.

Äänestä

No näitähän on joka keskustelupalstalla välillä jotka ovat mielestään selvännäkijoitä ihmisen persoonista, kun pitäisi päinvastoin tutkia itseänsä (varmaan tutkineet liikaa).

Äänestä

Oletko rasisti kun et häiriköitä siedä?! Mene hoitoon senkin NATSI!

Äänestä

Mä olen häirikkö, mä olen häirikkö......;D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Häivy häirikkö ! kirjoitti:

Kun uusi kirjoitus tulee luettavaksi , tämä Paiholaan kuuluva kirjoittaja syöksyy sen kimppuun kuin ampiainen , aina epäasiallisesti ja yleensä ivaten . Häirikkö , käypä hakemassa uudet lääkkeet , jos vähän rauhoittuisit ! Tämä on tavallisten ihmisten välinen keskustelupalsta , jossa voi pohtia monia tavallisten ihmisten asioita .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu